SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch pecznieje :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3527
Witam :) mam pytanie cwicze okolo 3 miesiecy i od niedawna zaczolem robic brzuch na koncu treningu ale zauwazylem ze po treningu bardzo sie powieksza jakby pecznieje od pepka w gore :/czy to normalne ? znika po kolo 3 dniach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
hmm.. czyzby ciaza? <lol> czy moze brzuch na pompie? :> podaj dokladnie jakie cw wykonujesz?

~~*Life-Strong*~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17500
klatke po treningu tez masz wieksza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak ci może brzuch "pęcznieć" od treningu- nie jest to raczej mozliwe, no i nie wiem czy pytanie "zasługuje" na nowy/oddzielny/ temat...?

może warto by takie pytania zadawać tutaj- https://www.sfd.pl/temat238684-strona6699/#eot

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-06-14 20:41:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
hehe to ci pytanie :] brzuch to przeciez tez jest miesien

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1015
Przciez wiadome ze po treningu zawsze bedzie Napompowany Tak samo jak biceps masz np 35 a po treningu 37...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ja mam brzuch po obiedzie chyba ze 150

a na powaznie - mozesz miec reakcje alergiczna na jakis skladnik pokarmowy i efektem sa wzdecia

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3527
Hmm chyba jednak sa to wzdecia jakies pare dni temu przerzucilem sie na chleb razowy i jem duzo ryzu chyba od tego mialem normalny brzuch a teraz jak jakas pilka :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
od węgli będzie taki brzuch

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
pamiętajcie ze 1gram węgli wiąże 2 gramy wody

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2631
Możliwe że źle oddychasz przy treningu brzucha

"...tylko silny w życiu przetrwa, tylko silny będzie żył..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pumping Iron

Następny temat

TRENING - PROSZĘ O POMOC ! ! !

WHEY premium