SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bomba na bicepsy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
1a. aktywacyjne 3s max
1b. ciezkie siłowe 3s 10-12
2. cieżkie siłowe/wielostawowe 3s 8-10
3a. Wielostawowe uzupełniajace 3s 8-10
3b, Izolacja 3s 10-12
Jodełko mozesz podac przyklad takiego treningu? Konkretne cwiczenia podstawione pod to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Mowiac najpierw lewa a potem prawa pisze oczywiscie o 1 lewa, 1 prawa, 1 lewa, 1 prawa. Robienia calosc lewa, calosc prawa mija sie z celem.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
tak też zrobię, bo już nie mam pomysłu na tą przednią stronę ramienia. dzięki obu panom za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Raczek przednia czyli wewętrzna głowa krótka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
nie, ogólnie biceps jako całość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Możliwe jest by profil włukien wolnokurczliwych do szybko kurczliwych byłw bicepsie taki jak w przedramianiu?? , Pytam bo nigdy nie mialem zakwasóna bicepsach jak w standardowych miesnaich ale tylko takie jak w przedramieniu ...

Ostatnio próbuje SS efektem jest b. dobrze wchodzi na triceps a biceps si epompuje lecz tylko tyle , zreszta i tak mam je słąbe ugne sztange tylko z 47kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
kiklak, podaj mi jak ćwiczysz/ćwiczyleś bicepsy.
Z cyzm łączysz, ilość serii.
Wiesz ja w przedraimonach uzyskałem efekt zakwasów (grupa zginaczy), przy stosowaniu regresu siłowego, a tam 2 serie z 5 są na abrdzo dużych ciężarach (mało powtórzeń), 2 kolejne na średnich cieżarach i tylko 1 serie mały ciężąr dużo powtórzeń. A przedramiona rosna od tego planu za***iscie.

Wracając do bicepsu:
a) ćiczysz go z pelcami w odpowiednie intensywnosci - powinienes mieć zakwasy
b) ćwiczysz go z klatą - nie koniecznie będą
c) ćwiczysz go osobno - będą jeśli trening będzie odpowiednio intensywny (mówię tu o mądrej DUŻEJ intensywności - będą, jeśli normalny trening - nie koniecznie

*- to sa takie moje zasady patrzac na normy mojego ciała i osob z ktorymi ćwicze (2 kumple)

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2009-08-16 16:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
PRZYKŁADOWY trening HT na łapy PISANY PODE MNIE:

Piątek: Biceps, Triceps
1a. Uginanie ramion ze sztangą jednorącz na modlitewniku 3s max
1b. Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3s 10-12
1a. Pompki wąsko z nogami na niestabilnej podporze 3s max
1b. Francuz sztangą leżąc 3s 10-12
2. Młotki ze sztangielkami 3s 8-10
2. Wycisk wąski głową w górę (25°) - łokcie na boki 3s 8-10
3a. Uginanie leżąc na ławce skośnej głową w górę 3s 8-10
3b. Uginanie ramion ze sztanga leżąc na ławce skośnej głową w górę 3s 10-12
3a. Prostowanie jednorącz podchwytem na wyciągu* 3s 8-10
3b. Francuz nad głową sztangielką jednorącz 3s 10-12

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2009-08-17 14:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Hehe to próbowałem kilku połaczeń z plecami okazalo sie ze nic , prócz w skrajnych przypadkach "drżacą ręką".

Z klata okazało sie moją masakrą czułem jakby ialo i rozerwac ręke przy zginaniu ramiania od pompy , lecz wydolnosciowo miekłemw

w SS robie ,
2X
1a 12 pow.francuz stojąc , czy poprostu prostowania ramion za glowy na trzymajca c za łancuchy

1b 12 pow dragon curl
2X
2a 12 pow.francuz lezac
2b izometryczne utrzymanie ramion w kącie 90 stopni z 40% ciezaru na maxa

Tu triceps pada zostaje dobijanie bicepsa

2x izometryczne 120% max ciezaru w kącie 135 stopni.


Po czyms takim ostatnio miałem problemy z utrzymaniem widelca po treningu , a za kwasy yly ale jak w przedarmieniu , i coraz bardziej zaczynam wierzyc ze mozliwe ze tak własnie mam ... , bo smieje gdy ludzie mi mówią "ale masz bica" kiedy jest malutki tylko ze wysoki i o odbrej definicji , a przecierz dobra definicja to najczesciej znaczy udzial wolnokurczliwych włukien.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę

Następny temat

trening na poprawe definicji. OCENA PLANU

WHEY premium