SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drżąca ręka przy napinaniu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
witam. od samego początku jak tylko zaczęłam trenować, gdy napinam biceps, strasznie drży mi ręka (przedramię). Czy to jest normalny objaw? mam to przy napinaniu wielu partii mięśniowych ale ręka trzęsie się najbardziej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nic zlego sie nie dzieje

z czasem przestanie jak regularnie bedziesz napinala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
dobrze, będę napinać, oby przeszło :) dzieki za radę, przyda mi się wzmocnienie rąk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
chodzi o to zeby calkowicie zapanowac nad miesniem i napinac go calkowicie niezaleznie a to mozna osiagnac tylko napinajac go
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759

...........................................................................................................................................................................................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
kvrwa nie amsz nic madrego do napisania to nie pisz farjerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3586
Ziom, a to nie jest tak, że im dłużej trzymasz napięty to później się zaczyna trząść? Przynajmniej ja tak mam jak trzymam "napinke" długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
tak jest jak narazie

im dluzej bedziesz napinal minie to z czasem

na poczatku zapewne reka trzesla sie odrazu i z czasem przestawala

jak by nie bylo napinanie to stawianie miesniom izometrycznego oporu i chcac nie chcac meczysz go. Po pewnym czasie reka zeby napic biceps automatycznie ugina sie a Ty nie chcesz dopuscic do calkowitego zgjecia (lub przeszkadza napiety miesien) i tutaj do akcji wkracza grupa antakonistyczna bicepsa czyli triceps. On z kolei chcac stabilizowac reke i przyczynic sie do wyprostu i utzrymania w pozycji maksymalnego napiecia wywoluje napiecia i z tad to drzenie

wiecej o grupach antagonistycznych znajdziesz tutaj

https://www.sfd.pl/[art]_Biomechanika_____warto_wiedziec_:_-t542349.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Mlethys, niestety nie zależy to od długości czasu napinania-jak tylko napnę-od razu przedramię całe mi się telepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
tak jest z poczatku jak juz pisalem z czasem zniknie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
h-20, nie posram się, trenuję także zaciskanie pośladków :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drwycior, foty str. 6,10,11,13,15,20,21,23,34

Następny temat

Mała Pomoc

WHEY premium