W latach 80. Lee Labrada był jednym z najbardziej utalentowanych kulturystów w tych czasach. Przy wzroście 168 cm wygrywał z dużo wyższymi i cięższymi przeciwnikami i zawsze był w pierwszej piątce. Jego sylwetka była estetyczna i symetryczna i Lee potrafił doskonale zaprezentować się na scenie. Jeden z trzech synów Labrady - Hunter poszedł w ślady ojca i niedługo zobaczymy go na scenie zawodów Tampa PRO. Już w ten weekend fani kulturystyki w końcu będą mogli nacieszyć oko po dość długiej przerwie spowodowanej pandemią. Wygląda na to, że Hunter Labrada może być poważną konkurencją dla rywali. 28-latek zadebiutuje w zawodach jako profesjonalista (zdobył kartę na Mistrzostwach NPC 2018).  Na Instagramie udostępnił kilka zdjęć formy jaką prezentuje na chwilę obecną i  chyba nikt nie zaprzeczy, że wygląda niesamowicie.

Dennis James uważa, że ten rok może być wspaniały dla Labrady i zawody w Tampie, to dla niego idealny scenariusz. Wyjaśnił, że ze względu na obecne ograniczenia w podróżowaniu, Labrada może w zasadzie wykorzystać to i zająć wysokie miejsce na Olympii 2020. Jeśli nic się nie zmieni w kwestii kwarantanny lub loty nadal będą ograniczone lub wstrzymane, to William Bonac, Hadi Choopan, Big Ramy, Roelly Winklaar i kilku innych nie będą w stanie wziąć udziału w zawodach. 

Flex Wheeler również zabrał głos i powiedział, że Labrada może być w pierwszej piątce. Jest przekonany, że pozowanie w wykonaniu Huntera, będzie równie dobre, jak jego ojca. Z niecierpliwością oczekujemy zawodów Tampa PRO.

Komentarze (9)
Bull

Inna epoka, inna sylwetka, acz gen po ojcu robi robotę :)

1
lordknaga

jeszcze kilka lat temu, myslalem ze lipton z niego bedzie... makabrycznie dowalil miesa, mam nadzieje, ze bedzie wysoko a jak bedzie w formie i loty do usa beda dalej zablokowane, to pewno ze bedzie w top5

1
Anonim

Ale koorwa yeti.

0
AdamKokss

Piękna sylwetka geny genami ale ciężkiej pracy nie da się kupić czy odziedziczyć dla mnie dorównuje ojcu ;)

1
wincol

Na fotach super wyglada , ciekawe jak wypadnie w rywalizacji na scenie.. życzę mu sukcesow :-))

0
_GANGSTA_

Świetna forma,choc mysalem ze jest dużo starszy ma 27 a wyglada conajmniej na 10 więcej

0
ASNF

Literówka w tytule *Tampa ;-)

0
avo 21

O żesz ty no nie myślałem że tak pójdzie, ma dobrego doradcę. (Dla mnie Ray i Labrada to ulubione sylwetki z dawnych czasów ;)). Z drugiej strony mam dylemat etyczny bo młody napewno ładuje a to podobno niezdrowo. I tak co ojciec pozwala na to. Trochę tak sobie teoretyzuje.

0
Bull

To nie tylko zdrowiu zagraża, także życiu.

0