Fani byli nieco rozczarowani ostatnim występem Roelly Winklaara podczas ostatnich zawodów Chicago Pro. Był jednym z faworytów, ale konkurencja w tym zwycięzca Hunter Labrada okazała się mocniejsza. Roelly zajął dopiero piąte miejsce, nie kwalifikując się tym samym do Olympii 2021. Porażkę przyjął na klatę i tak łatwo się nie poddał. Opublikował post na Instagramie, w którym pogratulował Hunterowi Labrada wygrania zawodów i ujawnił też, że nie składa broni i będzie startował na Tampa Pro.

„Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować ifbb_pro_league, wingsofstrength i timgardnerproduction za zorganizowanie tak niesamowitego i niesamowitego show! Chciałbym również pogratulować @hunterlabrada jego ZWYCIĘSTWA… To była świetna bitwa między nami, bracie! Mimo, że tym razem nie doszedłem do celu, walka nie kończy się tutaj… Tampa Pro nadchodzę!!!”

Tampa Pro odbędzie się 6 i 7 sierpnia w Grand Hyatt Tampa Bay w Tampa na Florydzie. Pozostał niecały tydzień na rejestrację zawodników, więc nie wiadomo jeszcze z kim mógłby rywalizować,. Warto wspomnieć, że jest to jeden z większych pokazów w tym roku, więc można spodziewać się znanych nazwisk na liście.

Roelly ma kilkanaście dni na wprowadzenie poprawek, aby zdobyć wyższą pozycję, niż ostatnio. Nie wiedząc jednak z kim stanie na scenie, trudno jest sprecyzować na czym się skupi. Jeśli uda mu się odbić i wygrać Tampa Pro, otrzyma kwalifikację na Mr. Olympia 2021. Jeśli mu się nie uda, to prawdopodobnie ostatnimi jego zawodami będzie występ na Arnold Classic.

Komentarze (1)
Possible

Zapraszam do tematu tych zawodów na forum.
https://www.sfd.pl/Tampa_Pro_2021-t1212201.html#post-19737554 

0