SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w zdjecia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3190

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

75

Wzrost

183
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
a co to ma wspolnego z tematem?
pytasz nas o rzeczy ktore wymagaja przewidywania przyszlosci. skad mozemy wiedziec jaki efekt bedzie mial trening, jaki zestosujesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
A6W nie rób bo sam miałem przez to bóle kręgosłupa zacznij brzuch robić na siłowni jeżeli tam chodzisz 3 x w tygodniu brzuch mozesz tam porobic a nie palić mięśnie bez sensu :) myślę że temat do kasacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dobrze wyglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
peepeek ale chyba jak śpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 458 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2667
nie wiem dlaczego prawie kazdy odradza robienie aerobicxznej szostki weidera przeciez jesli robi sie ja dokladnie to nic nie jest jesli jednak nie robi sie jej dobrze technicznie to sa bole. a ci co odradzaja robienia a6w przeklinam I amen. bo przeciez joe weider nie bylby adowolony gdyby kazdy wyzywal jego cw dnem, lub czyms dnopodobnym...

Ryż, kurczak I kreatyna zrobią z ciebie... kawał chlopa.



ZAGŁOSUJ!

__________________________________
http://sonda.hanzo.pl/sondy,189203,1dY5.html

http://sonda.hanzo.pl/sondy,189210,7b49.html
__________________________________


ZAGŁOSOWAŁEŚ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weidera to ma tylko w nazwie. Nikt tego nie zna oprócz polaków.
może nic nie boleć, a po jakimś czasie uwidocznią się problemy z kręgosłupem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
oj kolego, kręgoslup nie boli od razu a po jakimś czasie, mnie po kilku latach zaczyna boleć szyjny z tego jiu jitsu, zapasników meczy ledzwiowy i to nie jest z dnia na dzień także oczywiscie, ze sie odradza trening który jest katowaniem bez sensu.

Rutkow:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
dokladnie,problemy z kregosłupem nie sa odrazu ,dominiczekpomocniczek masz 15 lat wiec słuchaj sie doświadczonych kolegów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dominiczekpomocniczek
nie wiem dlaczego prawie kazdy odradza robienie aerobicxznej szostki weidera przeciez jesli robi sie ja dokladnie to nic nie jest jesli jednak nie robi sie jej dobrze technicznie to sa bole. a ci co odradzaja robienia a6w przeklinam I amen. bo przeciez joe weider nie bylby adowolony gdyby kazdy wyzywal jego cw dnem, lub czyms dnopodobnym...



pisz po polsku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
powiedz młody po co zakładasz temat skoro i tak wiesz lepiej ? koledzy wyżej tłumaczą ci co i jak i chcą cię dobrze naprowadzić ale ty ciągniesz w swoje i jeszcze głupio odpowiadasz ? brzucha nie zrobisz w 2 tygodnie i nie łudź się nagle z leszcza się w schwarzenegera nie zamienisz, tu trzeba czasu, nawet LAT a czas i tak zleci więc bierz się do roboty, głupio nie odpowiadaj i jeśli zakładasz temat to bierz pod uwagę co ci ludzie radzą, odstaw a6w, zadbaj o dietę bo ona zbuduje 6pak który masz zasłonięty pod tłuszczem, ćwiczeniami można jedynie rozwijać mięśnie, ale nawet jak będziesz sadził 500 brzuszkow na dzień kaloryfera nie będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada w sprawie rzeźbienia

Następny temat

Dieta Low Carb na Redukcji do Oceny

WHEY premium