SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3135
czy mozna robic a6w przed sniadaniem tak jak aeroby i czy to da efekt spalenia tluszczy i uwydatenienia miesni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 643
daje trzeba tylko miec przerwe pomiedzy kolejnymi a6w,a daje tyle samo jezeli chodzi o wzmocnienie, i utrzymuje forme wizualna,ale zeby miec idealny kaloryferek to musi jeszcze byc dieta scisle przestzregana ,bo zeby odslonic kaloryfer trzeba miec ponizej 10% zaw. tluszczu w organizmie

sabbath

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Tłuszcz z brzucha najlepiej schodzi na czczo ;). Ale niektorzy piszą zeby A6W robić między posiłkami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ja tam robilem zawsze na koncu dnia, po ostatnim posilku - ale wg mnie to mozna robic kiedy sie chce - tak czy siak efekty bedą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 288 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3879
a6w zostało opracowane jako trening na znaczny przyrost masy mięśni brzucha.
Zaleca się go robić między posiłkami. Ja w dzień treningowy robię go po treningu siłowym, a w dnie nietreningowe między posiłkami.
Nikt wam nie zabroni robić go przed śniadaniem, czy po kolacji i na pewno da to efekty jeśli chodzi o redukcje, ale nie takie było jego przeznaczenie.
Pozdro

Stój tam gdzie chcesz stać, choćbyś miał stać sam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 338
Jako zeglowny watek jest zamkniety to spytam tutaj, jak dokladnei wykonywac 6 cwiczenie? Bo juz probowalem roznei sie ulozyc i za kazdym razem od podloza unosi mi sie odcinek ledzwiowwy i strasznie obciaza mi to moje plecy, cwiczenei bardziej staje sie nieprzyjemne ze wzgeldu na bol plecow niz miesni brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 776
a ja mam taki problem.dzis wlasnie skonczylem 26 dzien(16powt) i kurcze chyba powinny sie juz jakies efekty pokazywac...a tu nic.przynajmniej tak na oko patrzac.brzuch mam dalej taki sam(tzw.bojler,mimo ze ogolnie jestem szczuply).nie wiem czy przypadkiem nie zmarnuje 3 miesiecy(1,5 m regeneracji) na bezsensowny trening ktory w ogole nie przyniesie mi efektow. czy nie lepiej byloby rzucic w cholere ta szostke i zaczac normalny trening brzucha na silce i dopiero pozniej kiedy juz szesciopak sie pokaze zaczac cwiczyc a6w zeby go jeszcze wyrzezbic...help, co robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
W sumie a6w jest wlasnie na wydobycie 6-paka.
Spojrz z boku na to jak wykonujesz ten trening - bo moze robisz to byle jak, byle by zaliczyc kolejny dzien?
Albo przyjrzyj sie bardziej - bo ja mysle, ze po 26 dnich powinno byc juz cos widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 776
nie, to nie to.trening wykonuje bardzo dokladnie a przynajmniej staram sie zeby tak bylo.musze dodac jednak ze rownoczesnie robie mase(duzo żre itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Mozliwe, ze sobie kałdun rozpychasz - pamietaj, zeby nie napychac sie do pelna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Sam próbowałem A6W na zrzucenie oponki i nie pomogło :/. Dopiero kiedy dorzucilem jazde na rowerze, bieganie i odrzucilem slodycze i zaczalem znowu A6W tracilem 10 cm w pasie <szok>. Własnie jestem w trakcie 3 cyklu A6W - teraz aby sie pokazał sześciopak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 338
KAROL_PL mozesz mi napisac jak wykonujesz dokladnie 6 cwiczenie? Bo mi strasznie obciaza odcinek ledzwiowy i nie wiem czy wykonuje to dobrze! ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - cel masa

Następny temat

FBW Do Oceny

WHEY premium