SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"nierówny brzuch"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
witam. mój "problem" polega na tym, że moje mięśnie brzucha nie są jakby to powiedzieć równe. czy ktoś zna może jakieś ćwiczenie które może je wyrównać ?? mówiąc nierówne mam na myśli, że prawa strona jest wyżej nić lewa :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Genetyka, nie zmienisz tego

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
to jak to jest, że Ci kulturyści mają takie równe mięśnie ?? :P tylko genetyka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Nie wszyscy mają. Większość właśnie ma nierówny brzuch

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
czyli muszę się z tym pogodzić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
tak to genetyka, ale dużo osób tak ma także kulturyści, ale powiem Ci że widziałem kiedyś zdjęcia Cutlera na którejś z olimpii i właśnie miał straszie nierówny brzuch, a dla porównania było zdjęcie za rok na olimpii i przyznam że byłem zaskoczony, przyłożył sie do brzucha ostro i udało mu się ładnie go zmasować i wyglądało to jakby te kostki wręcz mu się poprzesuwały (prawie równo były) także widzisz jak ostro pciśniesz to wszystko się da ;)

dałbym foto ale niemam pojcia gdzie to było, ale zapadło mi w pamięci jak mało co heheh

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
to muszę się spytać Jay'a jakie ćwiczenie na brzuch wykonywał wtedy :) kiedyś czytałem o takim ćwiczeniu, że robiło się normalne brzuszki, ale z gryfem łamanym przed klatką i był "trzymany" od wewnętrznej strony łokcia-ściskany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
krzywe miesnie brzucha nie tylko sa od genetyki ale od zlego wykonywania technicznie cwiczen.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bogdan Szczotka też ma chyba nierówny brzuch (z tego co pamiętam)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa czy siła

Następny temat

KLatka Pomoc !! :)

WHEY premium