SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówny brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 207
Siema! Ćwiczę brzuch raz w tygodniu, 3 ćwiczenia:allahy, skręty tłowia i unoszenie nóg na ławeczce.

Mój problem polega na tym, że widać mi tylko prawy górny mięsień a lewego tak jakby nie było tylko ten środkowy był większy(wygląda jakby były połączone w jeden). Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem i czym to jest spowodowane? Wiadomo, że brzuch często jest nierówny z powodów genetycznych ale w tym przypadku jest to trochę dziwne... ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Przyczyn może być wiele.
Najczęściej winowajcą jest wada postawy i przykurcze.

Wstaw zdjęcia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
A byłeś u lekarza - oglądał cię , miałeś diagnozowane jakieś wady postawy ?

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 207
Mam lejkowatą klatkę. Żadnych innych wad u mnie nie stwierdzono. Postaram się jutro wrzucić zdjęcia bo teraz ciężko mi zrobić takie na którym będzie dobrze widać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jest sens trenować przy braku funduszy ?

Następny temat

Fbw 3x w tygodnia - dodatkowe ćwiczenie

WHEY premium