SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efekt 6 weidera

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8350
pie***l A6W <ABS2_RoX>

Zmieniony przez - Koocięb w dniu 2010-03-08 16:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1255
chydy jestes to widac i to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 751
Jako ze odpowiedziales na moje pytanie to ja Ci odpowiem krotko i zwięźle.
Nie możliwy jest Twój progress w 16 dni. Jeśli tak by bylo to byś tu byl Mistrzuniem a tak nie jest. Daj resztę fot przed wszystkim z dalsza, bo z bliska to lapa z 35 w obwodzie moze wyglądać na 40. Także nie farmazoń, chyba ze należysz do Ekipy S-Stada F-Farmazoniarskich D-*****i

Mówią mi Zawisza Czarny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
a co robisz na fotce :> zarywasz to plastików z manieczek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
AIDIS - mnie się podoba i już. Ja do takiego powoli zmierzam. Jeśli przy mojej wadze miałbym taki- byłbym zadowolony. Sry, ale większą sztuką jest mieć 110kg przy wzroście 190cm i kratkę na brzuchu niż 80kg przy 185cm w twoim wypadku..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1767
nie czaje was. z tych zdjec wynika ze chlopak schudl i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
ale szkpa >.>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Lol Zwroccie uwage na pepek na pierwszym i drugim zdjeciu :d Ksztalt pepka tez sie zmienia?:D Sam robie a6w wlasnie za chwile biore sie za 32dzien i wiem ze nie mozliwe jest to zeby w tak krotkim czasie zrobic taki brzuch...tzn ten twoj brzuch to nie jakas rewelacja bo w sumie mam lepszy no ale jak ten twoj brzuch wygladal 16dni wczesniej..czegos takiego nie da sie zamienic na dobrze widoczne miesnie brzucha w 16dni. A wiec daj spokoj nikt tu miekkim*****em robiony nie byl!

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
czegos takiego nie doznaliscie i nie wiecie jak to jes tyle ja nie mowie ze jestem jakims koksem tylko poprostu jestem chydy mam dobra przemiane materri .. i tak wyszlo po tych dniach fakt ze nie byla robiona tylko 6 weidera tak jak to napisalem wczesniej ze byly robione inne cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
wyluzujcie schudl i w dodatku robil sobie to a6w... ja tu nic nadzwyczajnego nie widze.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny...chyba

Następny temat

co sądzicie o tych plecach?

WHEY premium