SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"bicie" pasem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ty jestes najzwyczajniej w swiecie G Ł U P I !

czemu to takie oczywiste, ze nie mozesz nam napisac o swojej sekcji i trenerach?
Ja ci powiem czemu!
-bo albo ściemniasz i piszesz stek bzdur zrodzonych w twoim chorym umysle
-albo faktycznie WSTYD sie do takiej sekcji przyznawac.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Dokładnie Pit. Ściema

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
Wiadomo, ze kiedys bylo inaczej i sie dostawalo za byle co, ale teraz mamy inne czasy i raczej sie juz nie praktykuje "bicia" na treningach. U mnie w klubie nie ma kar, albo cwiczysz albo idziesz do domu. Proste !
Dziwi mnie to, ze w Twoim klubie trenerzy klna ... i za to sa szanowani ? Za brak kultury? Bez obrazy, ale ja bym do takiej sekcji nie chciala chodzic gdzie "co drugie slowo" to przeklenstwo. To jest brak szacunku dla cwiczacych ... Bosze... jak sobie pomysle, ze trenerzy przeklinaja to brr... szkoda gadac. Dla mnie to dziwne, ze za takie cos sa szanowani. Trener powinien swiecic przykladem, a nie !! Szkoda gadac...

Zmieniony przez - Beciaa w dniu 2005-05-19 19:18:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
To nie jest żaden szacunek tylko
S T R A C H

A dowodem na to jest fakt że gość nie chce podać adresu ani nazwiska swojego trenera,bo konsekwencje byłyby dla niego niewyobrażalne !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
Nic nie ściemniam bo niby po co miałbym sie fatygować i tyle postów tu umieszczać. Co może mi to powiecie. Nie mam obowiązku spełniać twoich próśb kapujesz. Jak taki mądry jesteś to sam umieść swoje info na ten temat. Powiem że ćwiczę w sekcji która należała przez od początku istnienia do ymaa ale niecałe dwa lata temu została wykluczona z tej organizacji. Nie znam szczegółów na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Jaki ty agresywny chłopcze jesteś
Bacz na to, by agresja twa w twą stronę nie obróciła się.


za czesto cie chyba trener bił, widze w twojej psychice głębokie zmiany.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
Odpieram tylko wasze zarzuty które są do mnie kierowane. Czy wy mi grozicie czymś???!!
O jakich konsekwencjach mi tu piszecie.
Niepodam nazwy szkoły imienia trenera itp ze względu nad dobro wspólne mojej sekcji.
Dajcie sobie spokój z tym postem bo widze że ta kłótnia do niczego nie prowadzi, a posty piszecie na siłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
jak nie chcesz na forum to na priva daj ta info nikt nie rozdmucha przeciez

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
mówiłem już wczesniej że ściemnia
dorianus nie wierze w żadne twoje słowo. Wątpie żebyś ćwiczył cokolwiek dłużej niż rok i żebyś miał więcej niż 15 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
cóż nie wierz twoja sprawa akurat mi na tym nie zależy.
Ja z wami kończe rozmowe na tym temacie.
Może dacie mi bana i będzie spokój a ja będe zadowolony.
Możesz nie wierzyć ale za to co tu wypisuje zarobiłem dwa SOGi więc okazuje się że wy nie macie do końca racji.
Ja nie byłem bity ani za dużo ani za mało. Trener mnie uderzał kijem lub kopał jeśli miał powód a ja rzadko dawałem mu tą możliwość ponieważ większość wykonywałem dobrze. Chyba nie mamy o czym już tu rozmawiać. Odeszliście od głównego wątku tego tematu i mnie ostro jedziecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kodex honorowy

Następny temat

Spotkania dot. SW

WHEY premium