SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CWICZYC Z PASEM CZY BEZ?????

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2070
Witam Wszytkich
Mam pytanie odnosnie uzywani pasa na silowni. swego czasu uzywalem go caly czas na silowni, gdyz mam problemy z odcinkiem ledzwiowym i myslalem, ze jak nie pomoze to nie zaszkodzi noszenie pas.Zaczelem troche czytac tutaj na forum i zauwazylem , ze jest tendencja zeby nie cwiczyc z pasem(poza martwym ciagie i przysiadami ze sztanga). Jak to jest uzywac , czy nie?.Zapomnialem dodac jestem malo zaawansowany w cwiczeniach, kiedys jako mlodzian duzo cwiczylem na silowni, teraz jako 42 latek zachcialo mi sie wrocic do silki :).
Pozdrawiam wszytkich
Andrzej

Andrzej1970

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
jak masz problemy z ledzwiami to pilnuj techniki w siadach/martwym, pas moze pomoc zwiekszyc wynik a nie ochroni Cie przed kontuzja. ja cwiczylbym bez bo oslabia on jednak brzuch/prostowniki w jakims stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja cwicze wszystko w pasie ... znam duzo osob ktre caly czas cwicza w pasie nie jest to rzadna przeszkoda... jedynie nbrzucha nie robie w pasie to moja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2070
dzieki , nadal nie wiem czy cwiczyc , czy nie hehe

Andrzej1970

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
ja czytałem żeby tylko maxy w martwym czy przysiadzie w pasie robić, a resztę bez, wiec ja tak robię

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6708
ale czy takie ćwiczenie każdej serii w pasie nie prowadzi do osłabienia mięśni czy też kręgosłupa? Ja miałem troszkę inną sytuacje, mianowicie ćwiczyłem ciągle w rękawiczkach z paskiem wzmacniającym nadgarstki, doprowadziło to od osłabienia chwytu oraz nadgarstków, teraz robię wszystko bez i jest o niebo lepiej

Jak ci pomogłem daj soga:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
gdzies czytalem artykol o pasach wlasnie i opinia jest taka ze z ciezarami ktore nie przekraczaja 130% wagi ciala nie powinno sie uzywac pasow poniewaz usztywniaja wlasnie caly obwod miesni w pasie ledzwi i brzucha miesnie te nie napinaja sie tak jak powinny i nie wzmacniaja sie tylko dziala to jak izolowanie miesni w cwiczeniu jezeli nie sa az tak rozbudowane i na silowni podniesiemy np 120kg a zerwac sie mozna puzniej przy 80 kg bo wiadomo ze stabilna postawa zalezy od plecow ale i miesnie przeciwstawne tez musza byc silne by optymalnie rozkladala sie masa ciala by zachowac balans
z wlasnego doswiadczenia wiem ze to prawda poniewaz zawsze mialem problem z ledzwiami jak nie kozonki to mnie wlasnie ledzwia bolaly od nadwyrezenia pomimo iz cwiczylem z pasem i rwalo sie po 160 w mc po tym artykule (nie pamietam gdzie go wyniuchalem) zaczolem sie stosowac do tych zalecen i jakby reka odjal ledzwia mnie nie bola wcale
kozonki natomiast zima i tak atakuja jak przemroze

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9463
Ostatnio Robert Piotrkowicz fajnie powiedzial. Jak trenujesz kulturystyke wchodz na silownie juz w zaciagnietym pasie, dzieki temu wyksztaltujesz posture w ksztalcie litery X. A to dlatego ze nie miesnie ktore normalnie pracuja przy stabilizacji sylwetki beda slabiej pracowaly.
A jezeli nie zalezy Ci na kulturystycznej sylwetce uzywaj pasa tak jak pisali koledzy wyzej, tylko na maxy lub na serie w ktorych podnosisz ciezar w serii mniej niz 6 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wychodzi na to ze kulturystyka to naprawde kalectwo. Jak mozna nie cwiczyc miesni odpowiedzialnych za stabilizacje sylwetki bo brzydko wygladaja...masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
a ten pas i promowanie go nie jest uklonem w strone tych, ktorzy na silowni nei chca sie zmeczyc, wysilac. taki "umilacz" dla sezonowcow by cwiczylo im sie latwiej.

siady 70-80 czy nawet 100kg w pasie dla gosci wazacych ~90kg to przeciez jakis zart. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
wbilem w temat bo przeczytalem, cwiczyc z PSEM czy bez

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi Tec HI Anabol Protein 3250g

Następny temat

Zostań naszym fanem na Facebook

WHEY premium