SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"bicie" pasem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Dorianus, coraz lepiej!

Moze to jakas sekcja sado maso? Bicie, wulgarne odzywki...moze na was to jakoś specjalnie działa?


I teraz sobie wyobraźcie, ze macie dzieciaka i trafia do takiej sekcji, gdzie przychodzi taki Dorianus, zaczyna od wyzwisk i kar cielesnych.

SKANDAL nie sekcja.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
Czy jakiś sprzeciw widze coś się nie podoba. Akurat zasady trenigu przestały mnie obchodzić z jakieś 5 lat temu hehe. To nie jest rzadna patologia tylko realny trening. Rzaden skandal tylko normalna szkoła. A co naszych instruktorów na nasz główny wódz jest szanowany w cały ymaa nie tylko w trójmieście ale i w kraju i poza jego granicami. Ja nie wiem o co chodzi wam.
Pozostali instruktorzy to ludzie po studiach, doświadczeni, znający systemy walki po prostu spece i tyle. Dzięki metodom przeze mnie podanych oni wypracowali sobie doskonałą opinie i szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
bo macie jakiś problemy.
Czy jakiś sprzeciw widze coś się nie podoba.
------------
przede wszystkim zejdź z tego tonu. nie mówisz do 14 latka, któremu dajesz do wyboru zamknąć się, albo wziąć po karku. nie lubie tego pisać, ale albo akceptujesz zasady panujące na forum, albo zjeżdżaj!
juz pomijam kwestię, że tu niemal wszyscy w tym temacie są od ciebie starsi, wielu to trenerzy i/lub utytułowani zawodnicy, bynjmniej nie w formach. trochę pokory, tu nikt do ciebie nie mówi "masz jakiś problem? coś ci sie tu nie podoba?"
minimum kultury, człowieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4415 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"realny trening." no koleś rozbiłeś mnie...
jakby trener zaklnął na moje dziecko, albo bił je (pomijam "zwyczajowy chrzest", z umiarem oczywiście) to mógłby w pysk dostać, albo wylądować na komisariacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Dorianus, skoro Twój klub i Twoi instruktorzy mają tak nieposzlakowaną opinię i cieszą się ogólnym szacunkiem, to bądź tak miły i podaj nazwę klubu i nazwiska na forum.

Nawiasem, zetknąłem się z ludźmi z YMAA z Trójmiasta podczas obozu letniego w Sopocie prawie 2 lata temu - ale chyba byli z innego klubu, bo ani bluzgania, ani podobnych atrakcji nie było, za to bardzo fajnie nam się wspólnie ćwiczyło...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Dorianus to jak sie nazywa twoj szanowany na terenie kraju i poza nim trener?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Zrobilbym tak samo jak Jakryc.

Szkoda, ze juz sogi nie wchodzą, bo kilka bym przyznał.
Wydaje mi sie, ze Dorianus koloryzuje sobie-bo to podnosi jego "range"...ale w jego wlasnych oczach
Jak na 18 lat-to jego wypowiedzi zadzwiają miernym poziomem. Tylko dziecko albo kompletny prymityw moze uznawac "bluzgi" za dobra metodę szkoleniową. "bluzgi" to po prostu brak kultury. Ja mogę sobie kląć z kumplami, bo znamy się dobrze. Ale wyzywac-i bić- osobe, która zapisala sie do sekcji? Paranoja.
Ty doraianus myslisz, ze w ten sposób "wykruszają" sie słabe ogniwa? Nie. Odchodza osoby, które zniechęca chamstwo i głupota. Te osoby mogly by być wartościowymi zawodnikami, ale po co chodzić do miejsca pełnego d****i?
Swoisty "przesiew" w sekcjach SW nie polega na tym, ze odpadają jednostki które boją się, ze je trener pobije. Przynajmniej tak to wygląda w NORMALNYCH sekcjach. W tych NORMALNYCH sekcjach odpadają osoby, które uznają ze nie odpowiada im dana forma aktywności fizycznej, albo po prostu nie są dość systematyczne. A z karami cielesnymi i bluzgami taki "przesiew" nie powinien miec nic wspólnego.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
"I teraz sobie wyobraźcie, ze macie dzieciaka i trafia do takiej sekcji, gdzie przychodzi taki Dorianus, zaczyna od wyzwisk i kar cielesnych. "
Należy podkreślić jeszcze, że Dorianus sam jest jeszcze dzieciakiem

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Tak, tym bardziej przeraża to, ze tak traktuje młodszych...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
nie obchodzą mnie matody jakie są stosowane u was do przesiewu. Wy macie swoje a my swoje. Przekleństwa aż tak bardzo nie zniechęcają ale bicie takoż. Ale to dobrze. Ja wam nic nie napisze o sobie ani o trenerach bo nie mogę. To chyba oczywiste.
Coś mi się wydaje że czasy się zmieniają. To widze po waszych wypowiedziach. Inaczej ćwiczyło się 10 lat temu i jeszcze później (znam ludzi którzy są teraz trenerami kung fu, a kiedyś w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych trenowali m.in. karate i potwierdzają że było tak jak pisze; dostawało się za byle co), a inaczej ćwiczy się teraz. Ludzi są słabsi i jak słysze teksty w stylu "gdyby trener uderzył moje dziecko to bym go pobił albo do sądu podał" haha dobre ale się ubawiłem. Jak ja zaczynałem mój stary całkowicie się zgadzał z tym że będe bity itd. Nikomu to nie przeszkadzało. A teraz to strach dzieciaka uderzyć bo jego stary zaczyna ci grozić. Co za głupota.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kodex honorowy

Następny temat

Spotkania dot. SW

WHEY premium