SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"bicie" pasem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Sorry, ale mistrzostwa w formach nie uważam za wyczyn na miarę mistrzostwa w kontaktowej walce

Poza tym masz 18 lat i już wolno Ci lać nowych adeptów? Noż ****a, nie chcij, żeby do waszej sekcji trafił ktos konkretniejszy...

I jeszcze pytanie: Lali Cię na Taju, Kicku i Kyoku?

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2005-05-18 18:30:30

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 758
Mi to tam obojętne czy ''bije' sie pasem, póki mni esi enie zbije:D A jak ktos jest niezdyscyplinowany, to juz ma motywacje, aby lepiej ćwiczyc i juz.

Troche wina, troche wódki i zobaczysz ufoludki.

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
wszystko fajnie ale nie tym tonem
bo piszac twoim jezykim gowno mnie to obchodzi co ty myslisz i koniec

to jest forum dyskusyjne wiec dyskutujmy ale na poziomie

pozatym Dorianus juz sam nie wiem upierasz sie przy tym ze bicie jest dobre dla osiagniecia dobrych rezultatow w walce? czy jak

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Jak czytam te jego wypowiedzi to mi sie przypomina moj kolega z podstawowki, ktory zapisal sie na kk i opowiadal, jak go bili kijem po brzuchu na pierwszym treningu
w naszych oczach byl twardzielem
a w swoich oczach to juz w ogóle
Ale on z tego wyrósł

Wydawało mi sie zawsze, ze takie rzeczy rozpowszechniają osoby, które nigdy na treningu SW nie były. A tutaj prosze...
Dla mnie to typowy przykład "fali". Nie wiem jaki trener pozwala na cos takiego na swoich zajęciach. To zachowania rodzace frustracje. A w przypadku Dorianusa mamy jeszcze jakies dziwne poczucie dumy...nie wiem, skąd to się bierze.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
hehe ... ciekawa dyskusja ...u mnie w klubie trener nie bije wszystkich, i jest OK poziom mamy swietny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Poczytałem tu kilka wypowiedzi i chciałbym wrzucić moje skromne zdanie.

Uważam że trener powinien sobie wyrabiać posłuch i szacunek,nie poprzez bicie pasem czy też inne kary cielesne.
To absolutnie rozmija się z jakąkolwiek nauką sztuki walki którą wybraliśmy.
Nie należy mylić pojęć.
Czym innym jest uodparnianie organizmu na uderzenia ręką ,nogą lub naprzykład kijem,a czym innym jest zwykłe wyżywanie się na uczniach.

Uważam również że trener powinien dawac przykład swoim uczniom ,poprzez wykonywanie z nimi ćwiczeń fizycznych.I nie mówcie mi że to nie możliwe jak w jednym dniu prowadzi dwie lub trzy grupy pod rząd.

Wszystko jest możliwe tylko trzeba tego chcieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
"nie bije wszystkich" ... Qrde to mialo byc, ze nie bije nikogo !! soRRka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
Uważam również że trener powinien dawac przykład swoim uczniom ,poprzez wykonywanie z nimi ćwiczeń fizycznych.I nie mówcie mi że to nie możliwe jak w jednym dniu prowadzi dwie lub trzy grupy pod rząd.

Wszystko jest możliwe tylko trzeba tego chcieć
.

I tu sie zgadzam. Wszystki jest mozliwe jak sie tego chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Beciaa zlituj sie jest opcja edytowania wypowiedzi i zamiast pisac 3moglas to zamiescic w jednym

ps.nie zlosliwosc z mojej strony tylko ze sa jescze osoby ktore uzywaja modemu i przez to im sie wolniej stronki wczytuja

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kodex honorowy

Następny temat

Spotkania dot. SW

WHEY premium