SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---------------> AEROBY <---------------

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
Mam pytanko...mam rowerek i nie wiem jak czesto na nim jeździć:) Zakładam, że bede jezdził codziennie po 90 minut... czy to nie za dużo... Mam troche fajowego sadełka i chciałbym je splaić do sylwestra.

Mam również taki plan na mase... ale jestem początkującym i nie wiem czy dobrze to opracowałem No wiec zjadam codziennie tone białka mało tłuszczy i troche wegli ale przy tym chce spalic tluszcz...(na rowerku) czy jedno nie wyklucza drugiego ? Ile można splaić kalorii w godzinke na rowerze? Wyszlo mi że w 10 minut koło 100 ;) Dziś w ciagu 90 minut spalilem 1045 i coś mi sie wierzyć nie chce... wyczaiłem ze siedem obrotow pedałem wokół wlqasnej osi to 1 kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
przy treningach na masę nie możesz poświęcać się aerobom o dużej intensywności, bo to przeszkadza w przyrostach masy, zresztą 90 min to nawet przy robieniu rzeźby za dużo
aby chudnąć, musisz jeść ok. 300-500 kcal mniej niż wynosi Twój próg kaloryczny, a przy masie musisz jeść o tyle więcej, także to jest drugi powód

jeśli chcesz nadal robić masę to możesz ew. dodać aeroby po treningu, ale ok 15-20 min z 65-75% tętna max 220 odjąć wiek - więcej przy treningach masowych nie jest wskazane, a taka ilość aerobów pomoże nie zatłuścić się jeszcze bardziej

jeśli chcesz się poświęcić tylko spalaniu tłuszczu to możesz odstawić treningi na masę i zabrać się za ułożenie dietki redukcyjnej i wtedy jeździć 3x/tydzień po 30-40 min z tętnem jak wyżej

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
co to mego pulsu... 220-16* 75 % = 153.... w zyciu nie moge takiego tetna osiagnac na rowerku... max mialem 140... tak pokazywalo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
65-75% - w tych granicach
jaki dystans pokonałeś w ciągu tych 90 min?

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-11-01 21:20:47

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Saib__ ma racje
Zazwyczja jedno wyklucza drugie.

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
wedlug tego licznika... 45 km rowerek magentyczny energrtics model cardio 400 ;) cos mi sie wydaje ze te pomiary sa nie do konca trafne ;PPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
ja po 20 min robię ok 11-12 km, także coś słabo pedałujesz hehehe

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
eheheh :P no ja wiesz.... na jakośc ;PP nie na szybkośc :P ale troche mnie rozwaliliscie ;) to ja mowie mam plan idealny ;PP ale to mysle ze zrobie tak... dieta bilakowa... rowerek.. poczekam az zrzuce tluszczyk... i dopiero tak apowaznijsza dieta na mase......zaraz co rozumiecie przez pojecie masa??? masa=tluszcz?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
pod pojeciem masa, zawsze rozumie sie tkanke miesniowa.

Niestety trudno jest zrzucac tkanke tluszczowa i lapac miecho, gdyz miecho potrzebuje duzo kalorii, zas zgubienie tluszczu, to malo kalorii.

Sam widzisz, dwie rzeczy, ktore sie kompletnie wykluczaja.

Zrob sobie teraz porzadny trening na mase do konca lutego, a potem zabierz sie za rzezbienie.
I nie ograniczaj sie tylko do rowerka. Skakanka jest dobra, walenie w worek bokserski, bieg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
kiedy robic lepiej aeroby? przed czy po treningu? kiedy jest to bardziej efektywne?tzn chodzi o spalanie tluszczu? z tego co gdzies niedawno wyczytalem to bylo ze po, ale nie pamietam i chcialbym potwierdzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
musisz sie zdecydowac czy chcesz sie masowac czy rzezbic. zdecydowanie prosciej jest zbudowac mase miesniowa i troche sie otluscic niz spalic tluszcz a potem probowac nabrac masy beztluszczowej. wiec jesli bedziesz chcial nabrac mase na diecie wysokoweglowodanowej to nie unikniesz otluszczenia i nie wlaczaj do treningu dlugich i forsownych aerobow bo bedziesz mial za slabe przyrosty. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pyt....

Następny temat

dobre...

WHEY premium