SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

?????????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
panowie mam taki problem waze około 115kg i mam 185cm wzrostu i jak sie domyslacie wygladam przygrubawo ćwicze juz pół roku i narazie brałem tylko kreatyne i jak by mi troche pomogło wyrzezbic miesnie ale i tak gołym okiem niewidac ze cos tam trenuje . Jakie odżywki według was mógł bym spożywać zeby jak na najszybszym tempie było widać efekty bo niezamiezam wygladac do konca zycia tak jak teraz ??? pisać

The World Is Mine

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
chcesz robic redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
a naczym to polega??

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
ja chce teraz to wycwiczyc

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
na odchudzaniu sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
to znaczy mam brac jakies odzywki zeby schudnać

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
masz ulozyc sobie diete redukcyjną. chyba ze nie chcesz chudnac - to masową...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
najlepiej by było nie zaczynać od odzywek lecz od działow TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ODŻYWIANIE a także ODCHUDZANIE - czytaj w nim najważniejsze arty- czyli posty podwieszone wedle interesujących cie tematów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
hubercik13 życie to nie reklama i nie można wyrzeźbić tłuszczu na mięśnie a chyba właśnie o to Ci chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
przy akiej masie lepiej zaczac od odchudzanmia aa nie od masy bo moze sie jeszcze bardziej zalac tluszczem aeroby miedzy dniami nie trengowymi i trenig na sile i bedie ok

Zmieniony przez - Roki86 w dniu 2007-11-14 21:25:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2746
THERMO SPEED EXTREME :) to ci coś pomoże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa dwu letnia co teraz

Następny temat

Jakie Białko???

WHEY premium