SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melatonina - wasze uwagi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ostatniej KiF jest mała wzmianka o tym preparacie.Brzmi to tak:
Jest już w aptekach polska Melatonina.Narazie trudno jest cokolwiek powiedzieć o skuteczności tego preparatu.Producent na WSZELKI WYPADEK zakfalifikował ją do leków na bezsenność.

To w takim razie co to jest?

Tomek

Zmieniony przez - tomek7 w dniu 01-02-25 12:25:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
używam jej od paru lat jak mam problemy ze spaniem,raczej rzadko.usypia cie delikatnie i nie budzisz sie na nastepny dzien otepialy.
ale o jej stosowaniu w kulturystyce nie słyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Ja rowniez stosowalam ja na wyrownanie snu, budzilam sie po niej wyspana i wypoczeta jak niemowle.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Ale dlaczego napisali że na WSZELKI WYPADEK zakwalifikowali ją do leków na bezsenność.Nie zagraniczna tylko Polska.
Czyżby miała ona jeszcze jakieś inne działanie?

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiem sobie sam -wątpię .
Ale warto spytać innych

Tomek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tribulus terrestris

Następny temat

Tusipect

WHEY premium