SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje boje w Taekwondo WTF - by myslik90

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Zacząłeś treningi jakiś miesiąc temu i nic w tym nie ma dziwnego, że robisz błędy.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Może i jest w tym jakaś racja. W każdym bądź razie mam determinacje. A ta przecież do uprawiania jakiejkolwiek dyscypliny sportu jest bardzo potrzebna. Będę się starał i kto wie, może uda się zrobić czarny pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Ktoś kiedyś powiedział, że czarny pas sam w sobie nie jest celem, a wręcz przeciwnie, dopiero wtedy rozpoczyna się trening.
Co do błędów w układach to nie masz się o co martwić, przyjdzie z czasem.
Ludzie trenujący x lat też robią w nich błędy, mniejsze czy większe ale robią.
Nie ma ideału, zawsze jest co poprawiać

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
W tym co napisałeś jest dużo racji. Także trening, trening i jeszcze raz trening. O postępach będę informował na bieżąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
To przyjdź wcześniej przed treningiem.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Myślę, że po prostu muszę ćwiczyć te formy także w domu. A mam taką możliwość więc będę to w domu sobie powtarzał.

Ćwiczenie w domu przynosi efekty. Poćwiczyłem sam i wszystko się już prawie unormowało.

Zmieniony przez - myslik90 w dniu 2011-11-14 12:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Wczoraj na treningu, to się wyróżniałem z tymi formami. Trening ich w domu przyniósł pożądane skutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Super, jak masz lustro to ćwicz przed lustrem, albo nagrywaj na aparat, kamare czy telefon żeby zobaczyć jakie błędy i gdzie popełniasz.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Wirda ja mam pytanie do Ciebie? Czy na biały pas w WTF jest egzamin? Czy na 9 cup jest wymagany jakiś układ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Nie ma egzaminu na biały pas, chociaż może się zdarzyć że trener zrobi "symboliczny" egzamin żeby dziecko poczuło tą aure itp. ale oficjalnie nie ma egzaminu, biały pas ma każdy kto przyjdzie na trening. Na 9 kup nie jest wymagany żaden układ dopiero na 8 (żółty pas)

Taeguk Il Jang








Zmieniony przez - wirda w dniu 2011-11-16 22:24:47

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na mase-do oceny

Następny temat

Podlało mnie wprowadzam aeroby na masie.

forma lato