SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"METODY UDERZENIOWE"

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Rwacz - czytaj uważniej:

"Sipe zyskał w ciągu 6 tygodni w obwodzie ramienia 2,5cm(z 44,5 na 47vm). Zestaw sklada się z 6 ciężkich ćwiczeń ułożonych parami (biceps-triceps). Odpoczynki sosujemy między poszczególną parą ćwiczeń. Jedną serię stanowią ćwiczenia 1-6."

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
co to za cwiczenie: 2.Wymachy ugiętych ramion z dużym obciążeniem w leżeniu-10powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21643
szymekk16 - wyjaśnione na tej i na 1 stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
sory. nie zauwazylym, a nie chcialo mi sie wszystkiego czytac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Panowie!

W związku z licznymi mailami i telefonami w sprawie Metod Uderzeniowych postanowiłem przybliżyć temat w merytorycznym artykule.

Wysyłam go do "KiF".


Zobaczymy, czy znajdą na niego miejsce w numerze lutowym.

Jeśli nie, to wrzucę go na SFD

A będzie co poczytać jest od A do powiedzmy W (do Z et jeszcze nikt nic nie napisał)

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strzala
tylko nie bijcie ze sie pytam tak na logike mogl bym urzyc tzw metody uderzeniowej moj staz to 5 m. chce urzyc tej metody na klatke i biceps, z tricepsem chyba sie nie wyrobie albo biceps i triceps trening taki chce zrobic podczas cyklu na creavolution 6 tygodni i do tego oczywiscie odpowiednia dieta i dodatkowo full bialka, mam nadzieje ze mnie nie zasyfi
jak myslicie mogl bym tego spobowac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tylko po co??

Metoda uderzeniowa dla 5 miesiecy stażu, to jak strzelanie do muchy z armaty

Popracuj nad podstawami, bo to ten etap

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiedzialem ze tak odpowiesz ale ja lubie sie katowac nie tak serio wydaje mi sie ze robilem pewien czas temu cos dosyc podobnego w pon i piatek klatka biceps i po miesiacu mialem juz ten 1 cm wiecej w bicu czemu wszyscy patrza na stereotypy ?? dlaczego nikt nie dopuszcza mysli ze kazdy organizm rozni sie od siebie moze moj znosi bardzo dobrze takie katusze ?? cwiczac tak jak w/w mialem wiecej sily wiecej wyciskalem fakt ze po 2 tygodniach kiedy skonczylem tak cwiczyc cyce opadly, widac byly caly czas opuchniete ale sila mi zostala i wizualnie tez byly wieksze.
wiem pewnie sobie myslisz nie ma diety odpoczywac pewnie tez spi 6 h jakis ***us z niego wrecz przeciwnie diete mam odpoczywam ile chce :P bo pracuje tylko na pol etatu wiec spie ile wlezie mam czas na regeneracje na zarcie jak prosiak i na spokojne cwiczenie

Zmieniony przez - Andrew_SLI w dniu 2005-12-21 11:26:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Różnice różnicami, ale z pewnościa także masz 2 ręce i 2 nogi oraz 1 serce o określonej wydolności.

Twoje mitochondria reagują tak samo na bodźce zewnętrzne, jak każdego innego.

Itd...


Słowem sufit nie może być podłogą...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapoznalem sie z tym nowym slowem o ktorego isntnieniu nawet nie wiedzialem no coz biorac pod uwage ze jestem bardzo uparty i tak tego sproboje jak skoncze to napisze co sie zmienilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"NAJLEPIEJ ZBUDOWANI:IRWIN "ZABO" KOSZEWSKI.

Następny temat

WRACAMY DO SPRĘŻYN / EXPANDERÓW

WHEY premium