SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"18 letni Herkules zdj. 17/19/20"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Witam wrzucisz swój trenning?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Najlepiej siedzieć przed kompem i tylko krytykować ludzi. Najlepiej napisać że chłopak jest na sterydach i tyle. a to że całą dietę, finanse i czas wolny poświęca siłowni to już nie ważne? Dla mnie jesteś kozak. Pozdro i życze samych sukcesów i przyrostów! ;D Kulturystyka to styl życia ;)

" Nie ma lipy! "

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
mnie ciekawi ile aktualnie kalori pochlaniasz dziennie, ile szlo na masie a ile na redukcji i przy jakich wagach z tych okresow

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
Dieta przerąbana, widziałem na żywca i troche pogadaliśmy, chłopak bardzo poukładany jak na swój wiek co do tej diety to masakra, zastanawia mnie tylko trochę jak mieścisz 4-5 posiłków w szkole, bo rozumiem rano koło 6-7 posiłek a potem gdzie 4-5 posiłków skoro trening 16-17, co godzine jesz?

Co do Marka Zapotocznego, wiem że u niego na siłowni trenuje sporo osób które w pół roku robiły się duże i nie byli to raczej kulturyści wielkiej wiary (policjanci itd) wiem bo mam dobrego kumpla w tamtych okolicach, musi mieć gość pojęcie o treningu i diecie Pozdro Hubert z Wrocławia wg mnie możesz dużo osiągnąć.

Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2012-06-21 16:45:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516
Witam wszystkich na masie bralem gainery i z samych shakow mialem 3 tys 3,5 tys kalori a na rzezbie to przy wadze 98 chyba jadlem 4500 tys calori nie pamietam zabardzo z reszta wszystko mi liczyl trener i za duzo nie mowil ja mialem po prostu jesc to co mowi i koniec, a co do posilkow w szkole tak jem prawie co godzine w sensie 2 lekcje czyli 90 min i znowu jem szybko jestem glodny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Taki utylizator :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Forma swietna. Super ze zostales naturalnym kulturysta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Moim skromnym zdaniem to lekka lipa, że trener nic Tobie nie tłumaczy tylko podkłada gotowce i każe się bezwarunkowo do nich stosować. Z drugiej strony to zrozumiałe, usamodzielniłbyś się i nie miałby z Ciebie kasy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalszy ciąg rzeźby 1990- zdjęcia str 1,5

Następny temat

17lat, na sucho

WHEY premium