SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MISTRZOSTWA OGNISKA TKKF"HERKULES"`83 ROK

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 91090
WITAM WSZYSTKICH
Oto kolejna notatka prasowa z "Żołnierza Polskiego"(tak,tak-w takiej gazecie był kącik o kulturystyce i to całkiem niezły..)-zapowiedź imprezy-mistrzostw Ogniska "Herkules" W-wa z roku 1983-go.

"...Kiedy odbędą się Mistrzostwa Ogniska TKKF Herkules i jakie jeszcze obejrzymy zawody kulturystyczne w pierwszej połowie roku?"-pyta Daniel z W-wy.
Zawody "Herkules`83" odbędą się w W-wie 16 kwietnia 83r. o godz.11.00 w sali kina "Klub". Bilety na tę imprezę można nabyć tydzień wcześniej w Ognisku TKKF Herkules W-wa ul.Dąbrówki 9/11 oraz w dniu imprezy w kasie kina "Klub".
Tytułu mistrza będzie bronił Paweł Filleborn, a jego pozycję będą atakowali świetnie ostatnio dysponowani Paweł Przedlacki oraz Andrzej Urbański. Dużo w tych zawodach będą mieli dużo do powiedzenia:Janusz Woch oraz Leszek Moniński.
Kto zdobędzie tytuł Mistrza "Herulesa`83"dowiecie się juz 16 kwietnia 83r. Zawody zostaną rozegrane po raz pierwszy w Polsce na miejsca, a nie jak dotychczas na punkty. Sędziować będą organizatorzy oraz działacze kulturystyki z całej Polski. Po Mistrzostwach"Herkules`83" odbędzie się konferencja prasowa, na której zostaną wręczone medale za wybitneosiągnięcia w propagowaniu ćwiczeń siłowych oraz dowiemy się od dyrektora Wytwórni Sprzętu Sprotowego we Wrocławiu Tadeusza Michalskiego, jaki sprzęt do uprawiania kulturystyki będzie można nabyć w sklepach sportowych.
W dniach 5-6 marca 1983 roku w Katowicach odbędą się Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne organizowane przez Ognisko TKKF"Olimp" mające swą siedzibę w Katowicach przy ul.Wierzbowej 2a.
Bezpośrednim ogranizatorem jest znany działacz i organizator ćwiczeń siłowych Jerzy Drynda. Zawody te są uważane jako eliminacje do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Malmoe w Szwecji w dniach 23-24 kwietnia 1983 r."

A OTO, JAK OPISUJE SAME MISTRZOSTWA "HERKULESA`83" TYGODNIK "SPORTOWIEC"

"HERKULES`83"

" XXII mistrzostwa ogniska TKKF Herkules już za nami. Zainteresowanie rekordowe, organizacja taka, jak zawsze:nic dodać, nic ująć. Ale...
Wystartowało zaledwie ośmiu zawodników. Stanowczo za mało. Z samego Herkulesa zabrakło Andrzeja Urbańskiego, Leszka Monińskiego, Jacka Jabłońskiego, Henryka Jabłońskiego:kontuzje lub słaba forma. Przykro, że nie pojawili się zaproszeni goście-reprezentanci na mistrzostwa Europy w Malmoe. Nie przyjechali Waldemar Nol i Marian Wysocki. Z nieznanych powodów nie byronił tytułu mistrza Herkulesa Paweł Filleborn z warszawskiej Błyskawicy. Sprawił zawód publiczności, gdyż poddał sie bez walki. Jeśłi zaś nie mógł wystartować wypadało choć pokazać się widzom.
Pod nieobecność Filleborna, szesnastego kwietnia w sali kina Klub, nie było problemów z wytypowaniem zwycięzcy. Wygrał, jak chciał Paweł Przedlacki przed Stefanem Klepaczem i Mirosławem Sawickim.
Osobnym wydarzeniem były popisy zdobywcy nagrody za najlepsze pozowanie:Stanisława Kruszyńskiego."Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 91090


Oto zwycięzcy zawdowó:

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail
2

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYWIADY

Następny temat

TRENING MR. OLYMPIA

Obnizka