SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"18 letni Herkules zdj. 17/19/20"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 371
Chłopie nie ośmieszaj się tylko tyle powiem,naturalny kulturysta buhaha
Żałosne trochę to jest nawet,ale widać są naiwniacy którzy się nabierają.
Panowie nie można zrobić takiej formy na odżywkach i kreatynie to śmieszne wręcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Kto ma głowę na karku, i tak wie swoje, tyle w temacie. Nikt się nie nabiera, chłopaki ironizują przecież, nie bierz wszystkiego tak dosłownie;) Z koksem czy bez, mi jego wyniki siłowe imponują, ma osiągi jak niezły amator trójboju

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-08-15 00:01:07

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Nie da się jedynie otworzyć parasola w tyłku wszystko inne jest możliwe. Nie znam Huberta, ale widać, że wkłada w to całe serce i żyje tym co robi. Po prostu w parze z zaangażowaniem i silną wola idzie tu też świetna genetyka Jeśli by spojrzeć nawet na tych, którzy biorą SAA to i tak wychodzi na to, że jeden po jednym cyklu wygląda dużo lepiej od drugiego po kilku kuracjach Arnold też odstawał od reszty, a przecież na pewno nie brał niczego innego w tamtych czasach. Chłopak trafił w sport i tyle, to po prostu jego dyscyplina. Chodząc na siłownie widać przecież, że postępy nie idą tak samo wszystkim. Ja wierzę, że zrobił to ciężką pracą . Poza tym teraz na rynku jest tak wiele supli, że wszystko można zrobić. Chłopak ma warunki finansowe więc dlaczego nie ma zostać w przyszłości mistrzem Polski pzdr Hubertowi życzę wytrwałości i dystansu do tych wszystkich wpisów, ale myślę, że taki posiada i nic mu po tym co piszą hajterzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Co do formy Hubert, tylko pozazdrościć Faktycznie klatka odstaje, ale pewnie dojdzie z czasem i bedzie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hermiantor uwazaj bo sie zakochasz , widać tutaj są naiwnaicy na animalu nawet jego trener napisał że jest naturalny wiec nie wiem jak można w to wątpic

Zmieniony przez - swtk w dniu 2012-08-16 18:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
ach te kreatyny czynia cuda zamowilem pake zobaczymy co z tego bedzie pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Herminator Ubaw miałem po pachy jak czytałem.Zero masz pojęcia o tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ta kreatyna za 500zł go tak porobiła ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Pamiętajmy: kurczak ryż i kreatyna zrobią z Ciebie sk***ysyna!!! Ale nie burzmy tak brutalnie marzeń niektórych o czystym, wyidealizowanym świecie. Taka terapia szokowa może się źle skończyć dla badanego.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12891
W czym Macie problem ?? Że chłopak wygląda lepiej niż wy hahah no trudno widocznie nie robi tego po to aby wyglądać dobrze na imprezie w klubie tylko poprostu to kocha ! Jak byście przesledzili cały temat to przeczytali byście ile on mięcha wpierdziela dziennie . To co on zjada w jeden dzień to wy pewnie nie zjadacie przez tydzień a wielce mase robicie ;d haha. Pozdro HUbert Ciśnij dalej !!! Hejterzy zawsze byli i będą ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalszy ciąg rzeźby 1990- zdjęcia str 1,5

Następny temat

17lat, na sucho

WHEY premium