SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : CZACHOLAMACZE / FRANCUSKIE WYC LEZAC ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
O ile nie przeciazysz nadgarstkow.
Trzeba rozwazyc wszystkie opcje.

Twoja propozycja jest nienajgorsza, ale polecalbym tylko do malych ciezarow/ pompowania na koniec tr po pobudzeniu silowym...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja robie przeważnie łamanym wąsko podchwytem- czuje wtedy b.dobrze trica- az po kazdym powtórzeniu pali.

i nie schodze ponizej 8 powt bo szkoda stawów.



Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-12-16 22:53:15

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Mnie również szkoda stawów dlatego robie nie mniej niż 12 powtórzeń

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Przesadzasz i to bardzo grubo, Don.

Teraz wiadomo czemus taki slaby...
Ja na 8 powt nosolamaczy biore 82,5kg, czy to oznacza ze ze stawami wszystko bedzie ok?? I TAK I NIE!!!
A jak bys podchwytem waskim zrobil 1 powtorzenie to coby sie niby stac mialo??? ZALEZY CZY Z WINY NADGARSTKOW NIE WYPUSCISZ SZTANGI NA TWARZ!!!

To bledne myslenie, bo niewyrobione i slabe stawy sa za to pozniej bardziej narazone na kontuzje poza silownia.
Na silce nie mialem zadnej jak dlugo cwicze. Poza silka wiele wypadkow grozacych kontuzja lub smiercia. Z wiekszosci powychodzilem calo dzieki sile wyrobionej na silowni.
Kiedys mialem rozwalonych kilka stawow(poza silownia) i bylo ze mna zle. Przez kilka lat patyczkowalem sie z ciezarami az... reszta historii tutaj:
https://www.sfd.pl/temat284100/

Teraz jestem jak terminator, hehe...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9284


"bodybuilding exercise: french press for triceps"



- przyklad zlej techniki



"French Press 60 Kg"


Zmieniony przez - Quiver w dniu 2006-12-16 23:47:55

_ _ _ _ _ _ ___ ___
/ | | || || | || __|| o
( o )| U || || V || _| | /
\_,7|___||_| \_/ |___||_|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Quiver;
Uracz mnie prosze odpowiedzia; co w tej technice jest zlego?
Ja tylko tyle widze ce koles slabo panuje nad stabilnoscia ruchu.
Ale technika OK.

Na trzecim filmiku znacznie wiecej mam do zarzucenia...

A na pierwszym koles ma ze tak powiem "francuska twarz", heheh ...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-17 00:08:43

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9284
heheh francusla twarz ja w technice pana na filmiku nr 2 widze latanie lokci w lini rownoleglej do tulowia i zbyt szybkie tempo wykonywania cwiczenia- to moje spostrzerzenia nie musza byc trafne. : }

_ _ _ _ _ _ ___ ___
/ | | || || | || __|| o
( o )| U || || V || _| | /
\_,7|___||_| \_/ |___||_|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
To "latanie lokci" uwzglednilem w poprzedniej wypowiedzi. Nie jest ani czyms niebezpiuecxznym ani nie spowolni przyrostow. Kwestia wprawy. Koles jest nowicjuszem i tyle.

Za szybkie ruchy??
Po prostu ciezar byl za maly na to by spowalnial ruchy.
Podnoszenie prawie zawsze powinno byc wybuchowe.
Cwiczymy wlokna szybkokurczliwe czy naczynka wlosowate??

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9284
ok w takiej sytuacji mozesz usunac te linki jezeli glosza one herezje co do techniki : }

_ _ _ _ _ _ ___ ___
/ | | || || | || __|| o
( o )| U || || V || _| | /
\_,7|___||_| \_/ |___||_|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie widziałem, nie czytałęm, nie chce mi sie.
rozszerzanie łokci to oszustwo wiec nie polecam.
zdecydowanie mozna zejsć nizej jak 8 powtórzeń.
niby czemu nie?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naszym sekretem jest ciasto - cd. SPAM POST

Następny temat

Full Body z priorytetem na barki i łapy?

WHEY premium