SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : CZACHOLAMACZE / FRANCUSKIE WYC LEZAC ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...i dziwisz sie, że nie chce ci rosnąć

nie dość, że napewno po takim treningu- nawet po polowie jest on już pewnie "nieżywy" to jeszcze jest tak coś na 'dobiecie"...

2 podstawowe ćw. po 3-4 serie w każdym i wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
to jest temat o technice konkretnego podstawowego ćwiczenia

poza tym Twoj plan to na******lanka i zero metodyki

oblookaj posty podwieszone, tam sa plany

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-02-18 13:24:12

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
ja trzymam lokcie mniej wiecej na szerokosci barkow i nierozszerzam lokci.a co do sztangi to kilka treningow lamana a kilka prosta i jest b.dobrze

bądż twardy!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
moj trening tricepsa wyglada tak;3serie;12,10,8 wyciskanie francuskie,3serie;15,14,13 na gornym wyciagu i 2serie;10,8 wyciskania waskim uchwytem i wszystko.

bądż twardy!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
plan jest myslę, dobry, jesli technika, czucie mięśniowe jest ok, a przede wszystkim efekty w postaci siły i masy to trening trzeba uznac za dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a ja mysle ze lepiej dla lokci jak ten trening zrobisz od konca

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Witam robię teraz czachołamacza do czoła ale nie czuje przy tym zbyt pracy mieśnia i dyskomfort w barku wcześniej robiłem za głowę i co proponujecie zostać przy tym do czoła czy wrócić do tego za głowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z pewnością nie wykonujesz prawidłowo- gdyby tak było to nie byłoby problemów z barkiem- tutaj za duży być może ciężar i "podrzucanie" a więc i praca zbytni ruch stawów barkowych...

zresztą błedow może być znacznie więcej a trudno jest to ocenić po tym opisie, filmik by się przydał...

no i pisanie w jednym poście bo "widzę CIę" co chwila gdzie indziej z jakimś małym problemikiem



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-12-25 16:24:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naszym sekretem jest ciasto - cd. SPAM POST

Następny temat

Full Body z priorytetem na barki i łapy?

WHEY premium