SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-!- MR OLYMPIA 2006 - RELACJA -!-

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
"Oni na scenie są tak odwodnieni i wykończeni ,że wierz mi,choćby chcieli to w takich sytuacjach nieraz ciężko cokolwiek powiedzieć albo bez potrzeby (pozowanie) sie uśmiechnąć"

Spoko zdaje sobie sprawe jak sa odwodnieni i wykonczeni przygotowaniami. Ale wiem jak wygladalo ogloszenie wynikow rok temu, czy dwa i nawet pare lat wczesniej. Wiec nie zmienia to faktu, ze byc moze cos w tym jest co pisalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Szkoda Cutlera za te uda i bicepsy
Jego poza bicepszy przodem wymiatają, nikt tak nie wygląda jak on... ale musiało się wiele rzeczy na to złożyć że przegrał...
Mam nadzieje że nie nastanie era Cutlera tylko będą także inni wygrywać teraz to wtedy będzie ciekawie...

Edit: ej skumajcie poze Dextera najszerszy przodem, zauważcie co on robi z gatkami... niezły sposób na to żeby talia była jeszcze węższa
Niezły pomysł miał ;)

Zmieniony przez - Lisuu w dniu 2006-10-02 14:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tylko ze to nie jego pomysl :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
A czyj? :D
Teraz dopiero to u kogoś zauważyłem
edit:
pokazałem mojej dziewczynie Cutlera i Colemana a ona:
Ten po prawej lepszy (cutler) z twarzy... a ten po lewej (coleman) to popatrz na jego nogi, jak tu takiego pomiziać po nodze albo złapać za kolanko? fuj!


Zmieniony przez - Lisuu w dniu 2006-10-02 17:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
ja pokazalem foty tacie to powiedizal ze cole wiekszy i leprzy:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1401
Długo zastanawiałem się nad werdyktem, gdyż jest on dla mnie przynajmniej kontrowersyjny.
Przeglądałem wszelkie możliwe dostępne fotki. Najłatwiej można dokonać ocenę za pomoca porównań Jaya i Roniego na stronce naszych południowych sąsiadów.
Przy całej wielkości Jaya, jedynie łydkami przewyższa Roniego.
Ronie ma zdecydowanie lepszą sylwetkę w szczególności ramiona (szczegóły umięśnienia, separacja, rzeźba), klatka piersiowa (grubość mięśni, grzbiet (jako całość, grubość), uda (całość w szczególności dwugłowe).
Ogólnie sylwetka Roniego nawet przy tak wielkiej masie jest bardziej symetryczna i estetyczna ( Jay jest poprostu zbyt kwadratowy), mięśnie sa zdecydowanie grubsze, separacja mięśniowa wręcz niewiarygodna.
Nie wspomnę już o pozowaniu, gdzie w pozycji bicepsy przodem, oraz klatka przodem tzw szkatuła, poprostu wszystkich miażdży.

Reasumując, osobiście uważam, że są możliwe dwa wytłumaczenia tej sprawy.
Chodzi albo o rekord, co byłoby klęską sedziowania itd.
Albo "góra" w końcu poszła po rozum do głowy i chce zmienić bieg współczesnej zawodowej kulturystyki, powracając do sylwetek bardziej estetycznych, zdrowszych. Niestety nie mieli do dyspozycji w miare nowej twarzy która by odpowiadała ich oczekiwaniom, albo osoba ta już się pojawiła ale trzeba nad nią jeszcze popracować, zatem musieli wstrząsnąć światem kulturystyki i ukoronowali Jaya, który deptał po piętach Roniemu.
Jay nie jestem typem który stworzy następną epokę, nie będzie nastepnym królem, gdyz jest na to za słaby, nie ma sylwetki, która by stanowiła nowy wzór, która by zdecydowanie odstawała od innych, jak to było w przypadku Roniego, Doriana, Haneya, Arnolda.
Jay pomimo że wygrał, został skazany na "klęskę" gdyż został swego rodzaju przerywnikiem w historii kulturystyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
dobrze... zobaczymy za rok

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
"Jay nie jestem typem który stworzy następną epokę, nie będzie nastepnym królem, gdyz jest na to za słaby, nie ma sylwetki, która by stanowiła nowy wzór, która by zdecydowanie odstawała od innych, jak to było w przypadku Roniego, Doriana, Haneya, Arnolda.
Jay pomimo że wygrał, został skazany na "klęskę" gdyż został swego rodzaju przerywnikiem w historii kulturystyki. "

Zgadzam sie calkowicie. Za rok zapowiada sie ciekawa walka. Ronnie oficjalnie, co prawda za sprawa swojej siostry narazie, zapowiedzial, ze zamierza odebrac tytul Mr Olympia Jay'owi. Ma do tego motywacje wielka jak nigdy. No i niedlugo zobaczymy znowu obu zawodnikow bioracych udzial w europejskich grand prix.

Pozatym Martinez robi rowniez wielkie postepy, a sylwetka ma o niebo lepsza niz Jason. I tak jak napisales, mysle, ze gdyby jego nazwisko bylo bardziej znane i utytulowane to moglby on zostac Mr O. Do tego dochodzi nam Phil Heath i Cutlera nie ma za rok ;).

Zmieniony przez - scR w dniu 2006-10-02 23:03:26

Zmieniony przez - scR w dniu 2006-10-02 23:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
scR gdzie jest to gran prix?

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
Pent - tu masz info https://www.sfd.pl/temat290006/ 

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ma ktos aktualne foty Colemana??

Następny temat

DENNIS JAMES - 1 DZIEŃ PRZED MO!

WHEY premium