SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-!- MR OLYMPIA 2006 - RELACJA -!-

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28881
colman wymiata, reszta doniego nawet nie potchodzi to jak niebo a ziemia, dużo ludzi stawiało na Jayaale jak dla mnie to juz Markus wygląda lepiej,liczyłem taz na denisa jamesa ale sie zawiodłem, myslełem ze bedzie lepszy, tak więc Jay jak dla mnie jest poza 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
coleman za***iście :) a pamietam jak ludzie mówili ze po kontuzji troca juz sie chyba nie podneisie =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Cutler ma aż tak szeroką talię? W połączeniu z krótkimi nogami wygląda to raczej dość słabo, boże, gdzie ja do tej pory miałem oczy.
Za to Vince jest rewelacyjny, chyba szykuje mu się kolejny tytuł Master Olympia

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Dexter się dobrze prezentuje!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
cutler powinien wygrac.wodac ze jest w lepszej formie od colemana.widac to nawet w porównaniach pleców.w dolnych partiach pleców pozbył sie wody.nogi i posladki równie dobre jak colemana,łydki lepsze,barki lepiej pociete.coleman ma jedynie te niezwykłe bicepsy genetycznie wyglądajace jak skały.talia cutlera moze i szeroka ale lepiejdopracowana od colemana.moim skromnym zdaniem 1:0 dla cutlera.zobaczymy w pozowaniach dowolnych i dogrywce.cutler z godziny na godzine ma mniej wody.jeszcze na konferencji był opuchniety woda na twarzy a w 1 szej rundzie był juz bardziej suchy.wszystko sie niedługo wyjaśni.acha jeszcze widoczna kontuzja tripa colemana.dex wyglada swietnie i jezeli chodzi o idee kulturystyki to on melvin i martinez powinni walczyc o 1 szą trójke

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14004
moim zdaniem to wlasnie coleman powinien wygrac a jay to nie dorasta do piet.i jeszcze jego pedalska fryzurka i zapuchnieta morda.:)coleman wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
co tu dużo pisac.obaj sa kwadratami.ni ema to jak dex i martinez

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1166
widział ktoś może zapis konferencji prasowej?? warto by było to przeczytać przed wieczorem;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ma ktos aktualne foty Colemana??

Następny temat

DENNIS JAMES - 1 DZIEŃ PRZED MO!

WHEY premium