SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-!- MR OLYMPIA 2006 - RELACJA -!-

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
a szkoda ze juz takich nie robia :/ Flex echh ten to byl Mr.O.. tylko bez tytulu... o,o% tluszczu... i to nie zmslane jest.. ogladalem jedna relacje z olimpii i tam komentator mowil ze robiono badaa na zawartosc tluszczu.. i Flex mial 0%... wyobrazacie sobie?.. Separacja doskonala.. proporcje jeszcze lepsze... i powiedzcie mi do ku.... dlaczego tak wspaialego zawodnika pozbawiono tytulu mr.O ??? dla glorii i 8 tytulow Colemana... ????? to ja dzekuje bardzo... za takie podejscie..

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 466
0 % tłuszczu przeciez to KRZYWA niemozliwe jest!~!!

Średnio zaawansowany pakier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie przeżyłby z taką ilością BF% - zejście do 3% jest możliwe, ale poniżej? Raczej nie...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Mowisz chyba o Flexie z 1993 roku. Wtedy owszem powinien wygrac Mr. Olympia, ale przegral z Dorianem. A jezeli chodzi o 1998 i 1999 to Ronnie > Flex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
W pojedyńczych partiach teoretycznie moze być z 0-1%, Flexowi brakowało tylko kilka kg by zostać Mr. O.
Wyglad miał ok, ale sędziowie już wtedy preferowali masę, więc nie dane mu było.
Gdyby wyszedł w podobnej formie z masa choć 113-115 kg, to może, a tak z tymi 107-109 kg był troszkę jak z epoki Arnolda


---
Tak jak Ronnie ma niezmieskie ramiona, tak Flex miał niezmieski grzbiet. Nie chodzi o rozmiar grzbietu, bo ten z racji wagi nie miał super rozmiarów, ale to co on na tym grzbiecie miał, jakies miesnie, górki, pagórki o których inni mogli pomarzyć

http://www.fitnesspont.hu/mass-shop/picture_gallery/Flex_Wheeler/Flex_Wheeler_026.jpg 

http://body.builder.hu/imagebank/pictures/1000136441.jpg


Zmieniony przez - wortal w dniu 2006-10-13 18:23:29

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Powinien był wygrać z Dorianem? Przecież Yates miażdżył go rozmiarami, jakościowo też był lepszy, tym Yates deklasował każdego...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
No moze masz racje, to tylko moje zdanie. Mi jakos nigdy Dorian nie podpasowal, jedynie na poczatku 1992-93, chociaz w 93 wlasnie Flex wygladal nieziemsko. Zreszta jak cale top3.

Zmieniony przez - scR w dniu 2006-10-13 21:33:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
tak mowie o czasach kiedy Doria mial zerwany miesien bicepsu a i tak wygral z Flexem... nie wiem czy moge podac link ale jest taki filmik na google w ktorym wlasnie komentator mowi o tych o% tluszczu u flexa.. i jest filmik z tego pokazu na olimpii.. owiem wam panowie tak... ja nigdy w zyciu nie widzialem takiej separacji jaka mial Flex wtedy... u nikogo!!!! ewenement genetyczny..

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Labrada też prezentował wtedy świetną formę - zresztą, zawsze był rewelacyjny - Labrada i Makkawy, dwaj zawodnicy, których żal mi, że nie zdobyli tytyłu Mr. Olympia. Prezentowali naprawdę niesamowitą formę, po prostu trafili na znacznie większych od siebie, no i nie udało się, a szkoda.
Flex i Coleman mają dla mnie zbyt kosmiczny, komiksowy wygląd, nie dopobały mi się ich sylwetki. Za to Doriana darzę sentymentem - zawsze miał do powiedzenia coś sensownego, a co do jego formy - to pod koniec rzeczywiście przesadził, szkoda, że akurat on zapoczątkował erę wydętych brzuchów. Jednak pierwsze dwa lata jako zawodowiec miał niesamowite - wielki, twardy, pocięty, istny potwór - pamiętam jeszcze jak miałem może trzynaście lat i zobaczyłem jego zdjęcia z Olympii 1 1992 roku, myślałem, że mi oczy z orbit wyskoczą - facet był nieziemski.
Co do separacji - to Makkawy moim zdaniem był najbardziej pod tym względem niesamowity - naprawdę uważam, że powinien był wygrać Mr. O w 1983 roku - mam filmik z tych zawodów, facet był niesamowicie pocięty, coś pięknego!

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-10-13 22:03:18

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Kruszek zalezy co kto lubi i co uwaza za nieziemskie :) dla ciebie Dorian i jego kolosalne rozmiary, dla mnie Flex i jego sylwetka, symetria i separacja :)

ps mozna podac link z video google ?? :> do wystepu Flexa? :>

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2006-10-13 22:05:13

PS.2 CO DO POZIOMU TLUSZCZU U FLEXA :) Moj blad zle zapamietalem tu chodzilo o skore... o warstwe skory.. mierzona w jakis sposob.. tam wykazalo O% :)

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2006-10-13 22:07:36

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ma ktos aktualne foty Colemana??

Następny temat

DENNIS JAMES - 1 DZIEŃ PRZED MO!

WHEY premium