SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie paru kilo i ukształtowanie sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Kobieta

Wiek

19

Waga

60

Wzrost

169

Cel treningowy

redukcja i rzeźba

Staż treningowy na siłowni

brak

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Wymienione w poście

Dieta

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

b.d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
Cześć wszystkim.
Piszę w imieniu swojej dziewczyny, która chciałaby trochę schudnąć.
W chwili obecnej waży 60 kg przy 169 cm wzrostu. Głownie narzeka na boczki i uda.

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł odesłać mnie do jakiegoś planu ćwiczeń lub go ułożyć. Wiem, że dla dziewczyn najlepsze byłyby wszelakiego rodzaju maszyny jednak nie dysponuje nimi.

Oto, co posiadam :
- Ławeczka z dołączaną częścią do ćwiczenia nóg
- gryf długi prosty
- gryf łamany
- Hantle
- ekspander
- obciążenia do gryfów

To wszystko jeśli chodzi o sprzęt, z którego mogłaby skorzystać. Nie wiem jakie ćwiczenia i w jakich ilościach mogę jej zaproponować, jak i czy połączyć to z jakimiś brzuszkami, bieganiem czy też przysiadami. Bardzo bym prosił o odpowiedź, kogoś, kto jednak zna się na rzeczy :) Z góry dziękuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie maszyny. Wolne ciężary jak najbardziej - wydatek energetyczny jest dużo wyższy, więc i tkanka tłuszczowa spala się szybciej. W szczególności ćwiczenia wielostawowe i do tego dochodzi dieta redukcyjna i aktywność aerobowa - nic więcej nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
Dzięki za uwagę, a czy mógłby ktoś podrzucić jakiś plan ( ile dni w tygodniu, jakie ćwiczenia, ilość serii i powtórzeń) czy byłaby to zbyt duża prośba ? Starałem się coś znaleźć, jednak zbyt małą wiedzę posiadam żeby się za to zabrać.

Nie chcę dziewczyny wykończyć swoją marną próbą ułożenia treningu.
Czytałem o treningach aerobowych (interwałach), ale nie mam zielongo pojęcia jak to wpleść w plan treningowy. Nie wiem czy jeśli już w ciągu dnia bym ułożył takie bieganie to czy po nim mogę dorzucać ćwiczenia na sprzęcie, a jeśli tak to nie wiem jakie.
Sam trochę ćwiczę (nie zawsze regularnie) i wiem jak przy swojej wydolności, złym treningiem mogę się zajeździć.
W moim przypadku wyglądało to stosunkowo łatwo 3 dni w tygodniu - pon(klatka+tricepsy) środa (plecy + założmy łydki) i piątek (nogi plus coś tam) - to oczywiscie w duzym uprosczeniu, a w przypadku swojej dziewczyny zupełnie nie wiem jak to ułożyć( nie wiem jakie ćwiczenia skuteczne, nie wiem jak nie przesadzić, inny niż mój cel ćwiczenia), dlatego proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Niech założy konto i popyta w Ladies- ewentualnie popytaj w jej imieniu.


Na moje chamskie oko, to powinna po prostu więcej sprzątać, prać, robić zakupów i gotować (nie sobie) i ta aktywność spowoduje spadek wagi Ewentualnie częściej powinna być na górze.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-09-19 15:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1239
podpisuje sie pod wypowiedzia Pandarek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy

Następny temat

Ocena FBW dla koszykarza

WHEY premium