SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielona w treningach!!! pomoc bardzo wskazana!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ronie220 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
witam
prosilabym o pomoc przy doborze cwiczen przy diecie redukcyjnej,

moze troszke opowiem na poczatek: jestem 29 letna kobieta,od wrzesnia 2012 stosuje diete(opracowana przez dietetyczne),edekty -10 kg (bylo 75kg,jest 65kg),nie stosowalam cwiczen.
Moim celem jest zgubienie jeszcze okolo 5-7 kg i pozbycie sie tluszczyku zwlaszcza z pociazowego brzucha.

Obecnie jestem nadal na diecie ale sie waga zatrzymala.Z polecenia na forum zakupilam Animal Cuts,stosuje 2 dzien po 1 dawce dziennie i jak narazie jestem na etapie dziwnych skutkow stosowania srodka(uczucie goraca,drzenie rak,odretnwienie twarzy itp-ponoc to normalne,jak dla mnie w pierwszej chwili przerazajace),po tygodniu stosowania 1 dawki wprowadze 2 dawke przy cwiczeniach.
od tygodnia wzielam sie za treningi.W ramach moich mozliwosci jest:
-fitnes w wersji domowej (na xboxie Your Shape evolved 2012 :) niestety obowiazki mamy nie pozwolaja na wygospodarowanie czasu na cwiczenia w klubie ale YS daje niezly wycisk) cwicze min 60 minut
-do tego robie a raczej koncze A6W -efekty sa ale miesni powstale podczas cwiczen sa pod kolderka tluszczyku :( planuje wprowadzic inne cwiczenia na brzuch i talie ale jakie?
-w planie jest rowniez basen i rower-ale to dopiero jak pogoda sie troszke ociepli,jestem troche choruszkiem i taki sport przy takiej temp skonczy sie kiepsko :(
-korzystam z rollmasazy i biezni w wersji Vacu -jedno i drugie ok.60 min,a jezeli sama bieznia to staram sie cwiczyc interwalowo ale tylko 10 minut bo kondycja nie pozwala na wiecej,pozostaly czas trucht

staram sie tak cwiczyc zeby codziennie cos zrobic z tego co wypisalam.
obecnie cwicze codziennie z xboxem,rollmasazem i a6W bo mecza mnie zakwasy ;) jak przestana to bede stosowala to zamiennie

i teraz prosba do was panowie....starczy czy nie starczy to co robie?
moze jakies sugestie dla antysportowej kobity,ktora dopiero wdraza sie w sport i jest zielona w temacie;) dopiero teraz dorobilam sie obuwia sportowego ;)

dziekuje z gory za wszelkie pomoce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel masz racje ;) haha z a tym maslem to tak mnie nastraszylyscie i nakrzyczalyscie ze w ogole nie kupuje, obchodze szerokim łukiem i nie jem ;D inne zródla tluszczu znalazlam bezpieczniejsze ;D ale wkoncu wiem co i jak ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Po co ci animal cuts?
Odstaw to.Tłuszcz spokojnie będzie schodził,kiedy zaczniesz się ruszać.

Poza tym odpuść i nigdy nie wracaj do A6W i innych tego typu programów.
Tym tłuszczu nie spalisz.Mięśni również nie zbudujesz.Za to w bonusie złapiesz przykurcz brzucha,klatki i najzwyczajniejszego w świecie garba.
A garb w przypadku kobiety to mocny cios w stronę estetyki ciała i pozbawianie sylwetki kobiecych kształtów.


Przeniosę temat do odpowiedniejszego działu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
hmmm watek ucichl,zero odpowiedzi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na początek wstaw moze ankiete, i zdjecia
zapoznaj sie z tym co jedza Ladies, wrzuc przykladowe jedzenie, jest tam tez trening dla zielonych albo w warunkach domowych albo na silowni

zapraszam tutaj https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html



Zmieniony przez - Beryy w dniu 2013-04-03 13:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Wiek :29
Waga : 65
Wzrost : 169
Obwód w biuście(1) :93
Obwód pod biustem : 80
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):72
Obwód na wysokości pępka : 81
Obwód bioder (3): 97
Obwód uda w najszerszym miejscu: 97
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) rower,basen rzadko
Co lubisz jeść na śniadanie: otreby pszenne ,owsiane, mleko +owoce
Co lubisz jeść na obiad : makarony
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : slodycze ;)
Ograniczenia żywieniowe : hmmm nie wiem
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tabletek jako tako nie biore (migrenowiec) ale stosuje antykoncepcje dopochwowa
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: tak
Preferowane formy aktywności fizycznej :rower,basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : obecnie Universal animal cuts,wczesniej asystor slim
Stosowane wcześniej diety :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
stosowane diety wczesniej :nie ,obecnie dieta ulozona przez dietetyczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
dodaje zdjecia
1 foto -przed rozpoczeciem A6W
2 foto po zakonczeniu






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie widać różnicy na tych zdjęciach.
Pokaż jeszcze jak jesz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
i 40parę dni poszło się yebać strata czasu była na a6w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
:( sadzilam ze jest jakas roznica
1)przed a6w z boku
2) swiezsze zdjecie jeszcze znalazlam i dodalam tez z boku

co do jedzenia to moj dzien wyglada mniej wiecej tak
godz 9 -2 lyzki otrebow pszennych i owsianych, 250 ml mleka 0,5 %,+ owoce (maliny,albo borowki,albo truskawki -zalezy co kupie )

godz 11.30-12.00 - chleb razowy 2 kromki ok. 80 gram, zamiast masla serek kanapkowy niskotluszczowy figura5%tluszczu cienko smarowane,(i tu kombinuje:pomidor z cebula, ser bialy chudy +ogorek +szczypiorek, rzadko ser zolty,poledwica sopocka)

godz 15.30-16 ta sama kombinacja co wyzej, czasami w to miejsce wchodzi obiad ale to juz jest godzina ok.17 wowczas jest to omlet z 2 jajek,2 lyzek mleka,2 lyzek maki,makaron brazowy 50 g +papryki,cukinia,pieczarki,bardz ryz brazowy 100g + jablko tarte i cynamon,badz jajko sadzone 2 szt + ziemniaki 50 gr +fasolka szparagowa,czasami kapusniak :)

godz 19-20 chleb zwykly mieszany ok. 150 kcal + cos na obklad ;)

od czasu gry biore universal animal cuts zdarza mi sie zapomniec o ostatnim posilku :) doslownie,nie czuje glodu to go omijam,chodze szybciej spac wiec glod mnie nie zaatakuje przed polnoca

moje uproszczona wersja
pracuje w godzinach 12-17(18) stad tez taki rozklad godzin kiedy jem.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nadal nie widać różnicy
Wrzuć zdjęcia całej sylwetki przodem, tyłem i bokiem (w pozycji neutralnej).

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstęp mięśni brzucha po porodzie

Następny temat

PRAGNACASLONCA

WHEY premium