SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy mogłabym prosić o pomoć w ułożeniu planu? Jestem zupełnie zielona .. :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
Witam,
jestem nową forumowiczką. Mam na imię Kinga , mam 22 lata. Od 2-3 tygodni zaczęłam chodzić na fitness,jednak doszłam do wniosku,że sam fitness to nie to. Dzisiaj po raz pierwszy byłam na siłowni i bardzo mi się podobało, jednak wiem,że bez odpowiedniego przygotowania nawet największy wysiłek można zniweczyć.
Bardzo zależy mi na redukcji,ważę ok.57 kg przy wzroście 171cm, chciałabym zjechać ze 2kg,przy czym najważniejsze jest dla mnie maksymalne wyszczuplenie nóg oraz zarysowanie na nich mięśni (wiem,wiem,marzenia,ale wiecie o co mi chodzi ;) ) .
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby jakaś forumowiczka zechciała mi poradzić jak mam to wszystko ogarnąć,aby uzyskać wymarzone efekty.
Z góry wam bardzo dziękuję :)
PS:Wiem,że należałoby troszkę poczytać,czytałam,jednak ciężko mi samej to wszystko połączyć w logiczną całość,bo każdy pisze inaczej,stąd moja prośba.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
witam,po wielu przemyśleniach,sprawdzeniu wielu źródeł,oraz uzyskaniu fachowej porady z innego źródła proszę o zamknięcie tematu .
pozdrawiam i serdecznie dziękuję osobom,które chciały mi pomóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

Należałoby zacząć od umieszczenia konkretnych info - jak zajrzysz do kilku dzienników, to będziesz wiedziała,co zrobić.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-08-30 22:23:27

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
ok,już wszystko patrzę,dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
Przejrzałam i na początek wstawiam :
Wiek :22
Waga :57
Wzrost :171
Obwód w biuście(1) : 84
Obwód pod biustem : 75
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):68
Obwód na wysokości pępka : 72
Obwód bioder (3): 92
Obwód uda w najszerszym miejscu:56
Obwód łydki :38
W którym miejscu najszybciej tyjesz :nogi,pośladki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch,klatka piersiowa
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)praktycznie codziennie fitness,siłownia
Co lubisz jeść na śniadanie: kanapki,jajecznicę,płatki śniadaniowe
Co lubisz jeść na obiad :warzywa,chude mięso,zupy
Co jako przekąskę :owoce,macę,jogurt naturalny
Co jako deser :jogurt naturalny z owocami,sporadycznie gorzką czekoladę , czasami kisiel
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza:tak (jak wyżej),nic poza tym
czy rodziłaś:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia,fitness
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :brak
Stosowane wcześniej diety :brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze, nie wygląda mi to na redukcję, ale może ja się nie znam, już mówię dlaczego: mam dokładnie 171 cm wzrostu i ważę teraz 61,5 kg i jestem naprawdę szczupła ...
Myślę, że nie tylko ja chętnie zobaczę zdjęcia osoby ważącej 57 kg przy 171 cm i chcącej się redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
wedle życzenia ;)
powiem tak,chciałabym zjechać ze dwa kilo,bo ogólnie jestem bardzo szczupła,jednak moim "ogniskiem zapalnym" ,powodem,prze który nie do końca czuje się komfortowo w swojej skórze są nogi,które zdecydowanie chciałabym ujędrnić,delikatnie wyszczuplić (szczególnie część wewnętrzną,oraz nad kolanami - nad kolanami to moja zmora.. ) .
Bardzo proszę o pomoc,bo nie chcę sobie zrobić krzywdy..

(zdjęcie w legginsach może nie oddawać rzeczywistego stanu rzeczy).

Zjawiłam się u was,ponieważ chcę wszystko robić bezpiecznie i z głową,jednak potrzebuję kogoś,kto mmną delikatnie pokieruje.
Dzisiaj byłam na siłowni,ćwiczyłam na nogi, na początku bieżnia ok.25 min.,następnie rozciąganie ok.15 min. następnie parę ćwiczeń na maszynach, ponownie chwilka bieżni i na koniec znowu rozciąganie. Nie wiem,czy robię to w poprawnej kolejności? Obawiam się,że ćwiczenia na maszynach rozbudują mi nogi,chociaż z ego co czytałam mogą się rozbudować w momencie dodatniego bilansu,oraz odpowiedniej ilości białek. Czy tak jest rzeczywiście?
Tak,tak,wiem,pytania laika,ale z góry dziękuję za pomoc :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
co się rzuca w oczy, to płaski tyłek. Daj normalne zdjęcie. Odchudzaniem jeszcze bardziej się slaczysz, zamiast ujędrnic.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
czy takie mogą być?
płaski tyłek? a mnie się wydawało,że nie bardzo hehe :)
PS: przperaszam,że w formie gifów,ale nie bardzo wiem jak zmniejszyć rozmiar w inny sposób..




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coby nie tracić czasu przeczytaj ''co jedzą ladies?''.
I przyznaj się, co chcesz zrobić ze swoim tyłkiem? skoro uważasz, że nie jest płaski?
Po redukcji, bez ćwiczeń z solidnym obciążeniem to on będzie całkiem jak naleśnik, o to Ci chodzi? :-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Świetne foty, może ktoś się pokusi o komentarz...

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-08-31 16:58:07

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
co jedzą ladies przeczytałam,zaraz wezmę się za liczenie swojego zapotrzebowania ,a co to tyłka to nie,nie chcę naleśnika :( poprostu nigdy nie uważałam,żeby był płaski,ale faktycznie zdjęcia mówią co innego,więc na pewno nie chcę dechy :D

dam znać jak obliczę co nieco i liczę na jakieś sugestie :)
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc kobiecie w suplementacji i treningu HELP (spalanie)

Następny temat

Proszę o pomoc w ułożeniu odpowiedniego treningu

WHEY premium