SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgubić brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2542
pigini,

Proponuję zacząć od FBW, właściwy trening pobudzi twój organizm do rozwoju. Podaję przykładowy plan:

Przysiad 3x10
RDL 2x10
Wyciskanie poziomo 3x10
Wiosłowanie w opadzie 3x10
Military press 2x10
Podciąganie podchwytem 3x10

Do tego zacznij się zdrowo odżywiać bo bez tego tłuszczu nie spalisz, ścisła dieta dopiero jak nabierzesz wprawy w tym temacie. Po jakimś czasie możesz dorzucić lekkie interwały http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2359 Pamiętaj tylko aby nie zaczynać zbyt gwałtownie. Jeśli twoja kondycja jest zbyt słaba to zastosuj się do porad Gala93.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Nie lepiej najpierw trening metaboliczny ,świetny trening do nauki ćw ,doskonale spala tłuszcz.

Aeroby obowiązkowo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
Czytam te linki, które dostałem, podoba mi się ta metoda z treningiem metabolicznym. jeśli dobrze rozumiem, to mam ułożony plan, np 3 - dniowy split (może być ABA, BAB, ABA?). A w dni wolne wkładam metaboliczny trening?
Ewentualnie czy mogę w dni wolne od treningu siłowego biegać lub jeżdzić na rolkach?

I co do diety - stricte redukcjyjna z bilansem na zero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
to nie spli ćwiczysz na jednej sesji całe ciało.

Możesz jechać 3x tyg trening metaboliczny dwa zestawy A/B
mOŻESZ

Bilans ujemny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
chyba mała pomyłka sie wkradła na poczatku było napisane ze pigini wazy 92 a nie 190 lol :D

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2542
Gdyby ważył 190 to nikt by mu nie polecił treningu tylko lekarza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Haha racja tak tylko napisałem bo Gala sie chyba pogubił troszkę :D

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
Faktycznie ważę 92, a nie 190 :) taka mała różnica.

Czyli zbierając wszystko w całość - FBW na początku czyli całe ciało na jednej sesji?
jeśli chodzi o samą technikę - potrafię wykonywać ćwiczenia podstawowe, nie mam z tym problemu, faktycznie grunt to na nowo przyzwyczaić ciało do wysiłku. Ale to akurat najmniejszy problem.


Do tego zdrowe odżywianie? i tyle? Czy wyliczać kcal żeby wyszło na zero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2542
Na początek zdrowe odżywianie wystarczy, jak będziesz gotów na dietę to do działu odżywianie. Do tego FBW jak napisałem i lekki wysiłek tlenowy (aeroby lub interwały).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
FBW 3 razy w tygodniu będzie ok?

Do tego te aeroby w DT czy w pozostałe dni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła w wyciskaniu

Następny temat

Trening początkującego

WHEY premium