SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgubić brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
Panowie, sprawa jest następująca:

Lat 23
wzrost 189
waga 92

Problemem jest brzuch. Jest trochę tłuszczu i trzeba coś z tym zrobić. Od 2-3 lat próbowałem chodzić na siłownię i po 2-3 miesiącach przerywałem.
Teraz robię podejście ostateczne - mam na to czas i zapał.

Tylko nie wiem czy najpierw robić redukcję i zrzucić tłuszcz z brzucha czy jechać masę a później się rzeźbić?

Dzięki, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Wiesz jeżeli chodzi Ci tylko o schudniecie to dieta z ujemnym bilansem kalorycznym duża ilośc aerobow i brzuch z czasem spadnie tak wogole to nie ma takiej opcji zeby zrzucic sam brzuch ogolnie sie troche odtluscisz ale z całego ciała a co do siłowni jezeli zalezy Ci na treningu regularnym to mozesz robic mase ale miesniowa ale z weglami nie przesadzaj :D.Pozdro.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
CHodzi mi o regularne chodzenie i zrobienie czegoś ze sobą. Tylko nie wiem czy lepiej najpierw zrzucić brzuch i robić masę, czy zacząć masą a później zająć się tłuszczem.

Oczywiste jest, że na początku ogólnorozwojowy, ale nie wiem co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Na początku zawsze trzeba zrobic kawał dobrego mięcha żeby potem było w czym rzeźbić rób mase tkanka tłuszczowa przy treningu sama bedzie sie spalac jezeli bedzie dobra dieta i oczywiscie trening ale na poczatek solidna masówka potem dopiero rzezba.

A po ogólnorozwojowym split na mase.

Zmieniony przez - Jaros_2016 w dniu 2011-08-05 00:23:06

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
Czyli brzuchem się nie przejmować tylko z dietą jechać masę?

Mogę ewentualnie przed/po treningu pobiegać na bieżni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Jezeli bedzie dobra dieta to na pewno brzuch ci nie urosnie a po treningu polecam zamiast biezni poskakac na skakance ladnie wzmacnia lydki a przy okazji zapobiega zbednemu odkladaniu sie tkanki tłuszczowej.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
Dzięki za opinię, może ktoś jeszcze zerknie na ten temat,


doceniam i dziękuję za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Nie ma sprawy. I udanych treningów zycze.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
Płeć : mężczyzna

Wiek : 23

Waga : 190

Wzrost : 180

Cel treningowy : przede wszystkim masa (ogólnorozwojowy i masa zaraz po tym czy najpierw skupić się na zrzuceniu kilko kg)

Staż treningowy na siłowni : od 2-3 lat chodzę nieregularnie (miesiąc ćwiczeń i 2-3 miesiące przerwy)

Uprawiane inne sporty : rolki reekracyjnie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full

Dieta : zapuściłem się - skłonności do piwa i słodyczy na noc. Walczę z tym

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : na razie brak, ewentualnie coś na uzupełnienie diety, ale nie koniecznie

Ostatnio przerabiany plan: każda partia 2 razy w tygodniu lekko/mocno



Tak więc pytanie moje dotyczy przede wszystkim tego, czy najpierw, jak pisałem na początku, zrzucić brzuch aerobami i przejść do masy czy masować po porostu i zlekceważyć brzuch.
Oczywiście pierwszy miesiąc ogólnorozwojowy, później trening normalny,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła w wyciskaniu

Następny temat

Trening początkującego

WHEY premium