SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt wielka Agresja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
j.w

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
Marek madrze prawi
pozatym autor przesadza z ta agresja. trzeba byc fest porytym zeby nie umiec sie kontrolowac, a o takim fest poryciu przy cyklu prolo meta (pewnie w dodatku pierwszy cykl) nie mozna mowic .. predzej o efekcie placebo ;) i checi bycia groznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
120 kg w mięśniach ;p;p daleka droga do tego :( ciągi robię ale przysiadów nie zastępuje je ćwiczeniami na maszynach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
ale ogolnie to chodzi o to zebys sie ogarnał a nie zebys robił przysiady

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
staram się ;p 25 na dysko uderzam zobaczymy jak to będzie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Tak czytam i nasuwa mi sie nowe stwierdzenie...n.a***.abałem ci,wybiłem zeby, sorki ale to nie moja wina....jestem ofiarą agresji.

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8096
nie da sie tak latwo zmienic nie wierze w to ze jak kolo pojdzie na dyskoteke i znowu mu jakis jelen bedzie rwal panne to policzy do 10 i pomysli chlopaki na sfd powiedzieli ze trzeba sie uspokoic i on sie uspokoi. Tylko problem w tym ze moze pewnego pieknego dnia trafic na kogos z kim by sie nie chcial spotkac i wcale to nie musi byc lepszy fighter niz on, wystarczy 60 kilowy kurczak ktoremu przetrzepie skore, a ten 60 kilowy qrak bedzie mial takie plecy ze kolo zobaczy swoja panne i wolnosc za pare lat. W tym jest problem i dlatego lepiej takich systuacji unikac a jak? przede wszystkim przyjzyj sie swojej panie czy faktycznie jest o.k. Bo nie wierze ze jesli panna da wyraznie jeleniowi do wiadomosci ze nie jest zainteresowana i ze kogos juz ma to ten dalej sie bedzie dostawial, a jesli niestety beda ja krecily takie akcje to stary wybacz ale predzej czy pozniej Ci rogi przy******li stare przyslowie pszczol mowi "jak sie ma s****ic to i tak sie s****i" i nic tu nie pomoze. Wiem o czym mowie bo trafilem na taka, tez mnie poioslo i malo sie nie skonczylo tragedia. Dlatego unikaj ekstremalnie chooojowych sytuacji bo nie warto twojego zdrowia i nerwow.
Wesolych Swiat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
dla mnie tez ostatnio odp*****la jak sie napije.
ja przewaznie zaczepiam cwaniakow wiekszych od siebie ale jeszcze sie nie zdazylo zebym dostal.znajomi mi powtarzaja ze kiedys dostane w ******l ale ja mam to w dupie.zawsze to jakies wrazenia a nie zwykly wieczur.wg mnie to nie gas agresji.moze sie kiedys spotkamy heh

wygrywa człowiek, a nie suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
nadpobudliwość widać po twojej ortografi, problemy z koncentracją. Myślę, że jeżeli nauczysz się rozpoznawać emocje które występują w tobie i poprostu przeżywać je a nie reagować to będzie łatwiej Tobe. Ja też jestem osobą nadpobudliwą, ale wiele treningów pomogło mi w realnym podejściu do życia i bez emocji okazywanych na zewnątrz. Kurde ciezkie jest zycie bez zrównoważenia emocjonalnego Zresztą pewien kolo robił badania (Daniel Goleman, wykładowca z Uniwersytetu Harvarda, w swojej książce Inteligencja emocjonalna) nad czynnikami sukcesu w zyciu i stwirdził, że sukces zawodowy w 80 procentach jest zależny od inteligencji emocjonalnej EQ i tylko 20 procent od ilorazu inteligencji IQ.
EQ ma 4 podstawowe składniki :
Znajomość własnych emocji.
Samoświadomość więc rozpoznanie uczuć w chwili, gdy nas ogarnią, osoby, które orientują się w swoich uczuciach, lepiej kierują swoim życiem, wiedzą, co naprawdę czują, gdy podejmują ważne w ich życiu decyzje.

Kierowanie emocjami
potrafią szybko dojść do równowagi po porażkach i niepowodzeniach

Zdolność motywowania siebie.
Podporządkowanie emocji dla koncentracji uwagi, samo motywowania i opanowania oraz twórczej pracy. Samokontrola

Rozpoznawanie emocji u innych.
Empatia, a więc zdolność utożsamiania się z innymi osobami i przeżywania ich uczuć. sprzedaż, zarządzanie, sprawowanie obowiązków rodzicielskich, czy polityka. Kluczem do wyczucia emocji innej osoby jest zdolność odczytywania sygnałów niewerbalnych; tonu głosu, wyrazu twarzy

Nawiązywanie i podtrzymywanie związków z innymi
Do kontaktów z innym umiejętnośc kierowania emocjami innych
 Umiejętność organizowania grup – podstawowa umiejętność przywódcy
 Umiejętność negocjowania rozwiązań – talent mediatora polega na zapobieganiu konfliktom, gaszeniu tych, które wybuchły lub kierowaniu konfliktami
 Umiejętności nawiązywania stosunków osobistych
 Umiejętność przeprowadzania analiz społecznych – zdolność do intuicyjnego wykrywania uczuć i motywów innych ludzi.


Jednak myślę , że nadpobudliwość to sprawa dla psychologa jednak podstawą i tak jest znajomośc emocji i opanowanie ...

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
i nie wszyscy to informatycy są tez socjologowie

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca eap - fotki

Następny temat

Jaki metanabol wybrać??

WHEY premium