SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt wielka Agresja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
tak, wydaje ci sie.

popatrz lepiej na swoje posty

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2006-12-18 23:29:00

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz tylko czekałem aż ktoś mnie nazwie GINOMEN to jakaś mania chyba ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31326
przeszłem pare cykli i jakos nigdy nie bylem specjalnie agresywny bedac on, no moze lekko nerwowy, łatwiej było mnie wyprowadzic z rownowagi ale zawsze zapanowałem nad soba,patrzac po znajomych ktorzy biora maja tak samo, prawda jest taka ze jak ktos ma ******lniente nie biorac nic to na koksie mu sie to zwiekszy przez wkrecanie sobie agresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
ok moze i nie jak nie to soory ,udziela mi sie ta obsesja chyba:)

a ja wam powiem ze u mnie na dzielnicy jest taki mały niepozorny koles,porzadny, po studiach,bogaty ale sie z tym nie obnosi, i raz w przeszlosci dostal wpierd..i porzadnie go okradli, od tego czasu ,koles nie rusza sie bez gazu,noza i pistoletu(ma pozowlenie),podobno tylko czeka az go ktos zaczepi znow ale nikt go o dziwo nie zaczepia
mom zdaniem to madr ebo po co sobi ebrudzic rece w czasie bojki itp nie lepiej gdy cie ktos napadnie poprostu wyjac giwere lub gaz i nie mowie zeby gosciowi leb odrazu odstrzelic ale np zagazowac i skopac jak psa ,obciac rece,palce, wziasc jego dowow sobie, niech ma nauczke na cale zycie, pamietajmy ze przecietny zlodziej to idiota i sie nie spodziewa takiego arsenalu u ofiary:) a my spelnimy przy okazji dobry uczynek bo popatrzcie ile osob ocalislimy przed gosciem bo w przyszlosci napewno by to powtarzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A myślałem że ja mam na***ane w głowie :/ odciąć palce łoooo kurvaa to ja jestem aniołek stary :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Ja przeczytałem wszytko cały ten twoj poprbiony sposob widzenia świata itd. wiesz hamuj sie troche czasami w takich sytylacjach, nie wal odrazu kogos w ryj bo sie wtedy zachowujesz wasnie jak taki szczurek osiedlowy co ma syf zamiast mózgu, ja np bym tylko czekał az mi wy***iesz za takie cos i co by było dalej. Miał bym pretekst żeby ci na legalu obic maske ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niebądź taki pewny siebie bo też kiedyś źle skończysz ;];]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
oj juz przestancie, co kto wiedzial to powiedzial i po temacie - przynajmniej dla mnie nie wiem jak dla autora postu.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
odciac tym ktorzy na to zasluguja proste, a nie tym ktorzy ci laske podrywaja,zle patrza itp tylko takim bandytom,szukajacym dymu, zlodziejom,ktorzy krzywdza innych ,to proste
ajak u ciebie z sexem? bo wiem ze jeden wytrysk dziennie regularnie,moze bardzo uspokoic nawet najwiekszego nerwusa, juz nie mowie o sexie tylko o samym wytrysku,z kolei sex bez wytrysku,orgazmu nasila agresje, sam jestem ciekaw jaki to mechanizm dziala, a wiec rada dla ciebie sleby calkiem powazna, rano wstajesz walisz konia, w poludnie walisz konia,i wieczorem waliszkonia,i spis zjak niemowle, i przed kazda impreza walisz 2 razy konia,100% ze bedziesz potulny
ps, czy to prawda ze impotenci sa bardzo nerwowi? why?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
temat skończony ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca eap - fotki

Następny temat

Jaki metanabol wybrać??

WHEY premium