SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt wielka Agresja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
jak ktos jest swirem bez towaru to niech nie lapie sie za koks...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
tera na dyskotekach jest 5miliardów takich osob
i to nawet bez koksów...
choc głownie przez kosky,pixy,szczury czy inne gówna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
no niestety, oni byli sa i jeszcze beda, najgorsze, ze to sie poteguje, normalni emigruja a zostaja tacy wlasnie delikwenci bez perspektyw na zycie w normalnym swiecie, wiec chca sie wybic (czyt. urosnac) na podworku, a to znowu odbija sie na dyskotekach/klubach/osiedlach/innych lokalach..



Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-18 15:58:50

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
wyyebcie ten temat, to nie forum ala socjologia.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Kiedys stoje przy barze,a koło mnie dobrze nabąbiony facet i widzę kątem oka,że patrzy na mnie non stop. W końcu zagadał do mnie " czemu uważasz że jestem nikim" i jakieś esyfloresy.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57500
Leon i co mu odpowiedziales ? ogolnie to dobra bania z tego tematu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Inwazja dzieci neostrady, odcinek 876.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
uważam podobnie te wybujane cfaniaki chooja mogą. Ten co dużo potrafi i dużo może na miescie to sie nie wyróżnia a każdy wie jak sie ma wobec niego zachować i to jest piękne

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
dokladnie, na takich bucow sa schematyczne wrecz metody dzialania ktore zawsze dzialaja heh, nazwalbym to wrecz maanipulacja, uzywasz swojego mozgu (bo on nie ma) do kontrolowania


Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-18 16:23:20

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
,,naprawdę groźny człowiek nigdy nie grozi,, wiele jest w tym prawdy ale jest też wiele zakompleksionych osób które takimi textami chcą ukryć swą słabość i dlatego jest wiele takich powiedzonek a naprawdę to boją się nie tylko wszystkich dookoła ale co gorsze boją się nawet sami siebie :/ owszem pokornym i zaradnym być trzeba ale bez przesady wszystkiego nie można załatwić gadką ludzie przejrzyjcie na oczy żyjemy w kraju w którym żadko kiedy można załatwić jakiś spór pokojowo, Niestety to jest nasza szara polska rzeczywistość dajmy na to jesteś spokojny opanowany nie szukasz dymu idziesz z laską na dysko kilku naćpanych wyrostków obmacuje twoją nianię obrażają ją itp. Ty widząc to próbujesz z nimi porozmawiać nie używasz przemocy 0 agresji po chwili jeden z kolesi zaczyna bić twoją ukochaną a od drugiego dostajesz kosę z żebra , to jest własnie polska tutaj żeby się liczyć to trzeba być twardym jak skała i nie gadajcie mi tu farmazonów że każdy spór da się załatwić rozmową :/ Sam 2 lata temu zostałem potraktowany kosą za to że odepchnąłem kolesia który dobierał się do mojej kumpeli 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca eap - fotki

Następny temat

Jaki metanabol wybrać??

WHEY premium