SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady unikania napadów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Tez tez, jak chcesz sie dowiedziec wiecej o tematach zwiazanych z endokrynologia, polecam Tobie :

"Fizjologia człowieka w zarysie" autorstwa Władysław Z. Traczyk
<ISBN 83-200-2694-6> Wydanie VII


GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.


"Najwyższa gałąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
znam te ksiazki, dzieki
mozna powiedziec, ze biochemia to moj konik

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5150
Gary wiele racjiw tym co mowisz mialem tak wiele sytucji ze rozumie to calkowicie mianowicie : za kazdym wyjsciem naszej paczki 3-8 osob ludzie menele, dresy, cwaniaczki, skejci ktorzy zadzierali zawsze zaczynali zadzierac z jednym gosciem (kazdy z nas ma zblizona posture oraz budowe ciala) zaczelismy sie juz nawet smiac ze moze on jest jakims pedalem ze ciagle do niego goscie sie garny lecz nie z knaga a z lapami takich sytucji bylo kolo kilkunastu za kazdym razem zaczynalo sie od niego. Natomiast do czego pije kazdy z nich srednio ma obitego ryja co miesiac chodzimi sami w te same miejsca spotykamy tych samych zbirow kazdy z nich lal sie z nimi a do mnie NIGDY nic nie powiedzili chociaz wielokrotnie sam przechodzilem i stalem kolonich sa u nas kluby 2 w Krakowie Wisla i Cracovia i nie nawidza sie nawzajem leja sie niezmiernie oni wiedza ze ja jestem z osiedle gdzie wszyscy sa za Cracovia a oni sa za Wisla mimo to nie zaczepiaja mnie kazdy sie dziwi temu w nie wygladam na jakiegos steryda ani innego fajtera i wlasnie kiedys rozmawialem z kolezanka ktora jest cholernie obyta w sprawach medycznych i wlasnie ona mi wytlumaczyla ze mam wyglad oryginalny przez to ze jest inny niz przecietnych polakow wzbudza jakis respekt pozatym moge miec tez tkzw aure chemiczna ktora odstrasza przedstawicieli tej samej plci ;) jak znajde jakies swoje zdjecie to moze wysle i sami ocenicie ;)

Zawsze udawaj dobrego, oszukasz nawet Boga ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
No tez slusznie, cechy wygladu fizycznego jeszcze wszystkiego do konca nie tlumacza jezeli chodzi o owe zaczepianie ale rowniez te cechy lotne. Razmirez mialem maly problem ze zrozumieniem tego tekstu, ale wkoncu za 3 razem zaskoczylem o co chodzi :P Gdybys byl tak uprzejmy, uzupelnij swoj profil klubowy :)


GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.


"Najwyższa gałąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
nie no aure chemiczna
niezle, niezle, ludzie zwracaja glownie uwage na cechy zewnetrzne, a aura chemiczna ciezka by byla do wychwycenia z kilkunastu metrow( przynajmniej dla ludzi), wiec moze zachowujesz sie z pewnoscia siebie i sam nie szukasz wzrokiem, zachowaniem itd.

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5150
Gary profil uzupelnie jak sie pomierze i powaze ;) soon ;)

co do aury chemicznej mialem na mysli blizszy kontakt z oponentami typu blyskoteka lub pub osiedlowy a nie ulice szeroka jak wisla w toruniu.
A jesli chodzi o wzrok mam zasade za dlugo sie na kogos nie patrzec bo sam sie w****iam jak na mnie sie ktos dlugo patrzy popatrzcie swojemu nawet psu (nie mowiac o obcemu) przez dluzszy okres w oczy to zobaczycie jakie glupie miny zacznie robic albo zacznie szczekac albo sie speszy i odejdzie obcy pewnie ugryzie. ogolnie w calej zwierzecej spolecznosci patrzenie w oczy jest wyrazem tego iz albo zaczniemy atakowac albo probujemy kogos odstraszyc a my wkoncu od zwierzat nie roznimy sie praktycznie niczym ;) (no moze oprocz tym ze piszemy na forum;)

Zawsze udawaj dobrego, oszukasz nawet Boga ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Cougar - jak juz cos to masz dysgrafie pauko jedna

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
najlepszy jest gaz CS w kieszeni. Paraliz na kilka dobrych minut. Mozna sie wtedy spokojenie oddalic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4314
Rave hehe balwanku mam dyslekcje,czyli robie zarowno bledy ortograficzne jak i mam "nie za fajne" pismo :) (dysortogria + dysgrafia)

Co do gazu Puzon...to sorry ale probowalas go kiedys sam albo moze ktos na Tobie ? bo ja tak,kiedys dwuch kolesi (tacy nastolatkowie bo ja wiem...17 lat) robili burdy na przystanku,jak ich "uprzejmie" zjechalem slownie,jeden z nich psiknol mi gazem i wiesz co ? tylko sie bardziej wqrwilem,piekly mnie oczy i sie dupiato oddychalo ale i tak zdazylem mu przefasonowac gebe 2 prostymi,w dodatku jak wiatr zle zawieje to jeszcze ten gaz na Ciebie moze poleciec..

to juz lepsza metoda jest ze trzymasz w jednej z kieszeni jakies b drobne pieniadze,np. 5,10 i 20 gr powiedzmy w sumie wartosc zlotowki,kiedy koles Cie zatrzymuje i nie zdazyz uciec a chce kase to rzucasz drobne na ziemie,to powinno odwrocic ich uwage,moj mlodszy kumpel tak raz zrobil i pomoglo,zdazyl spier*****,gorzej jesli chodzi o zaczepke fizyczna...
wtedy to nic nie da,byc moze akurat trafilem na dupiaty gaz i sa lepsze...nie wiem dlatego sami zadecydujcie,zawsze mozecie go przetestowac na upierdliwym sasiedze lub meczu pilkarskim

..:: Free Style Fighting ::..

..:: Free Style Fighting ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
wogole co za*****owy temat, nie znajdziesz recepty na wszystkie sytuacje jakie cie moga spotkac, trzeba reagowac stosownie do sytuacji

karma2030

karma2030

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podpowiedzcie jak uczyć się kickboxingu

Następny temat

Ulica

WHEY premium