SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady unikania napadów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Jak zalatwisz ich kilku to wcale nie znaczy, ze przestana sie zbierac pod twoim blokiem. Raczej ci, ktorym wpieprzysz zbiora swoich kumpli i bedzie z toba kiepsko. Jestem za tym zeby wje*** jakiemus ale np na solowce i najlepiej jak bedziesz mial po swojej stronie kilka osob (np. z sekcji KB). Sam niewiele zdzialasz a skonczyc sie to moze dla ciebie tragicznie.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 195
Ja bym zrobił zupełnie inaczej. Jeżeli zrobisz tak jak Ci tutaj podpowiadają to nie daj Bóg jak się na Ciebie uwezmą i pójdą na Policje albo przyprowadzą rodzica biednego pobietego przez takiego bestialsko brutalnego człowieka ( ba !! zwierzęcia ) jak Ty. Będziesz miał sprawe w sądzie, którą znając nasz wymiar (nie)sprawiedliwości przegrasz i będziesz spotykać takiego palanta codziennie przed klatką wiedząc, że wypłaciłeś mu jakąs tam kase jako odszkodowanie.
Lepiej z 10 razy zadzwoń na Policje, żeby coś z tym zrobili. Złóż zażalenie. Nie wiem czy rozumiesz moje intencje. Chodzi mi o to, żebyś doprowadził do sytuacji w której wykarzesz brak reakcji toteż brak siły organów bezpieczeństwa. W tym momencie jak komuś dupe skopiesz to będziesz mieć dowody że uprzednio zgłaszałeś się o pomoc ale jej nie uzyskałeś. Poprostu lepiej się od strony prawnej zabezpiecz zeby jakby co nie mieli Cie jak udupic.
Zgadzam się z Abondonnem, że jak już będziesz chciał działać to wybierz paru konkreciarzy z grona osób trenujących sztuki walki z Tobą i wtedy coś próbuj bo sam to nic nie wskurasz.

Po za tym mam do was pytanie. Kiedyś założyłem temat ale złamałem regulamin i został on skasowany. Co myślicie na temat Ochotniczych Służb Porządkowych ?? To znaczy czy uważacie, że to byłby dobry pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa na osiedlach ? Pamiętajcie że pytam się p pomysł a nie o to ile by się za to płaciło czy kto by chciał coś takiego robic. Czekam na wasze spostrzeżenia i obawy. Pozdrawiam

"Never Ever Give Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1082
jest jush cos takiego Młodziesz Wszechpolska LPR ROX :P
nio jak trza to wyjda na ulice i kazdego kogos spotkaja kto na nich zle spojrzy skopia mu tyłek w imieniu prawa )))))))))))))
a tak na powazie policja nie wystarczy ??

>>>>>PozDo Koszalin<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 242
Siemka ludzie. Nie czytałem wszystkich komentarzy... za duzo ich. Ale temat calkiem fajny. Zeby uniakc takich nieprzyjemnych sytuacji to uwazam, ze nalezy:
1. Zawsze trzymac sie w grupie. Zazwyczaj dresiarze podchodza w piatke do jednego bezbronnego. Taka ich taktyka. Zauwazyłem, ze jak ktos idzie z dziewczyna to raczej nie zaczepia. Tak mi sie wydaje:)
2. Jesli chodzi o kontakt wzrokowy to rzeczywscie lepiej sie nie patrzec. Ale słyszałem, ze jest to dopuszczalne na mniej niz sekunde. Tak tylko spojrzec, zeby nie podejrzewali, ze jestes straszna ciota. A jak sie wpatrzysz takiemu w oczka to az sie prosisz o banke:]
3. Chodzic zawsze w oswietlonych miejscach gdzie jest duzo ludzi. Np. jak jedziesz tramwajem pozno w nocy to najlepiej wsiasc do pierwszego wagonu i pchac sie do przodu, blisko motorniczego. Dresy zazwyczaj wsiadaj do ostatniego wagonu i pchaja sie na sam koniec, gdzie czuja sie jak u siebie w domu:)
4. To troche trudne, ale najlepiej to sie niczym nie wyrozniac. Nie szpanuj komórka, nowymi adidaskami czy w ogole nowymi, modnymi ciuchami.
5. Wydaje mi sie, ze walka to ostatecznosc, ale jak juz do niej dojdzie to rzeczywscie warto ocenic swoje szanse. Chyba tylko Rambo potrafi rozwalic kilkunastu kolesi. Nie wiem na ile skuteczny moze byc gaz czy jakas pałka. W takich sytuacjach stres robi rozne nieprzyjemne rzeczy. Moj kolega mieszka w Nowej Hucie w Krakowie i dosc czesto ma takie sytuacje. Dodatkowo jest metalem co tylko pogarsza sprawe. Ale, chlopak sobie wypracował taktyke. Jesli podchodzi jakas grupka to zawsze maja swojego "kapitana". Jesli sie tylko da, kopie w jaja a potem z calej sily w twarz. Dodam tylko, ze ma zawsze ma glany. Potem ucieka ile sił w nogach. Jak narazie go nie złapali:)
6. No a jesli juz uciekamy to wiejmy w miejsca gdzie jest duzo ludzi. Np. sklepy itp i dzwonic na policje.
7. Jesli nie mamy szans na ucieczke, wiemy ze dostaniemy i nikt inny nam nie pomoze to nie pozostaje nam nic innego jak oddac to co chca. Niestety. Ale potem zgłos to wszystko na policje. Nie wazne czy odzyskasz skradzione rzeczy czy nie. Policja jest po to, zeby zgłaszac do nich takie rzeczy.

Mam tez dobra wiadomosc dla posiadaczy komorek. Od nowego roku wchodzi ustwa dzieki ktorej istniej mozliwosc zablokowania swojego telefonu. Tak wiec złodziej bedzie mogl wyrzucic telefonik, ktory po blokadzie bedzie bezużyteczny. Chyba, ze bede go na czesci sprzedawac:) Tak wiec pozdrawiam wszystkich i zycze bezpiecznego Nowego Roku i jak najmniej takich sytuacji. Pozdrawiam!!!

Don't worry be happy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 24 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2960
Jeżeli już tak wszystkich pocieszasz to chciałem Ci powiedzieć (napisać) że zmiana numeru IMEI (bo na niego zakładana jest blokada) jest do zmiany w góra 5 minut. Mój kumpel tą usługę (wtedy mało popularną) wykonywał już dwa latka temu. A teraz widać poprostu mu klientów przybędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Ja dzisiaj miałem taką akcję:
Idę z kuzynem ok.17 przez osiedla jego brata(dopiero co sie tam wpropwadził),mieliśmy iść mu karte do komórki kupić i idziemu szukamy kiosku i wymija nas grupa tak z 6-8 gosci dokladnie nie patrzyłem i pada standart: za kim jesteście(jako ze nie jesteśmy z tego miasta nie wiedzileiśmy za kim to siedle jest)więc mówiemy ze my nie stąd noi dali na chwile spokój ,mija jakieś 10 minut i idziemy kolejnymi ulicami i za sklepu wylatuje chyba 8gości,i karzą nam dawac komórki ja powiedziałem że nie mam i goście sie odczepili i podchodzą do niego i zaczynają go obuszkiwac i na dzien dobry lampe mu.Ja powiedziałem żeby go puścili a ci do mnie zebym powiedział mu zeby oddał kmórke bo nie wyjdzie z tego cały i ddał komórke za moja namową Na początku miałem odruch żebi im przyje**ć ale ich tylu byłu ze gdybym to zrobił to nie wiem czy bym tu dziś pisał jeden miał chyba nóż w ręce .Po oddaniu komórki odeszli,ale myśle że my dobrze zrobily bo walka przeciwko tylu gościom byłaby wariactwem.Aczkolwiek gdyby mi wyrawali portfel to chyba tylko z ''honoru''bym sie na nich rzuciła nie zważając na konsekwencje wiem że to głupie ale lepiej bym sie czuł zoobijany miałbym czyste sumienie,o ile byłby tylko zoobijany.Dodam,ze mieli oni na oko 18 lat a ja 15 i kuzyn 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1082
jak ja koFam tych kozakow przed klawiatura :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 8 x 1 :D jeeeeeee dasz rade :D a jagbys dostal kose w rzebra to ;D na pewno bys mial czyste sumienie za 20zl :D czy 25zl jeeeee :D dasz rade idz na ulice i na******l jakiegos boksera poczujesz sie lepiej.............
ej:D po co pisaleS ?

>>>>>PozDo Koszalin<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Kozakiem to nie jestem a mówie tu gdyby mnie walnęli chcieli kase wziąść i było to o wiele wiele... więcej niz 25zł,moze ty bys czekał jak cie leją ale ja miałbym odruch zeby oddać ale jak tylko moge to staram sie unikac walki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1082
jeeee :D roz***iesz 20 latka go by nawet nie zabolało bo jakies ciecie nie mowia dawaj komorke :D jeeeeeeeee :dddD 15 LATEK I 17 LATEK POKONA 8 :d ZAMIAST *******LAC :dddd albo oddac kase :D ale nie lepiej sie bic :D dam porownianie rambo vs caly diwizon najemnikow kto wygra ?? :D RAMBO :DDDD ty tesh dasz rade 2 vs 8 pewnie dobrze zbudowanych :D heehehehe wes ni kozacz przed klawiatura ))))))))

>>>>>PozDo Koszalin<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 242
Do Macieja,
No coz, mozna sie bylo tego spodziewac. Polak potrafi. Choc nadal mam nadzieje, ze istnieje mozliwosc zablokowania skradzionej komorki tak, ze bedzie sie nadawala na wy***anie w kosmos:) Pozdrawiam.

Don't worry be happy.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podpowiedzcie jak uczyć się kickboxingu

Następny temat

Ulica

WHEY premium