SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady unikania napadów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
ughhh... czy ja cos przeoczylem, czy wspominalem o "ranach cietych od golej reki"??? Nie rob ze mnie lema drugiego!! nic takiego nie mowielem!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
"chociaz znam podstawy BASE-3, ale to sie niczym nie rozni pod wzgledem potencjalnych obrazen przeciwnika od broni siecznej"

A to kto napisał?

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" "hittlerowkie" zapedy"hehehe dobre to je

ej to ja zadam ci pytanie po co samobojcy podcinaja sobie zyly na nadgarstkach skoro od tego nie da sie umrzec? roznica miedzy toba a lemem jest taka ze on oprocz bujnej wyobrazni posiadal jeszcze olbrzymia wiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
Bo nie znaja sie na zeczy!! Ciecie poprzeczne szybko sie zaskrzepiaja. Ci ktorzy maja o tym pojecie pruja sobie zyly wzdloz!! mam jedna prozbe jezeli chcesz polemizowac zaprazsam serdecznie na GG - bedzie szybciej wydajnie (no i nie bedziemy miejsca na forum zajmowali)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz to jest akurat forum DYSKUSYJNE i wlasnie tutaj sie dyskutuje poprawdzie troszke odbiegamy od tematu jednak nie takie rzeczy sie tu dzialy

wiec twierdzisz ze nie mozna zabic sie podcinajac sobie zyly na przegubach nadgarstkow? hehehehe no to ci gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
Poprzecznie - NIE!! chyba, ze masz rozrzedzona krew (alkohol) lublezysz w goracej wodzie, ktora utrudnia krzepniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze cie to zaskoczy ale wielu osobom sie udalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
Musieli byc pod wplywem alkocholu lub miec slaba krzepliowsc. Ciecie poprzeczne u zdrowej osoby zasklepia sie w jakies 18-30 sekund. Dla porownania z tetnicy udowej wykrwawiasz sie na smierc w 18 sekund...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci ze mialem kiedys roz***any nadgarstek i wcale nie przestawilo krwawic po 30 sekundach ani nawet po 300tu

nie bierzesz pod uwage ze ciecie moze byc plytkie lub glebokie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
Hmmm... Zyly zasklepiaja sie po pdanym przeze mnie czasie (nie dotyczy naczyn wlosowatych, ktore potrzebuja sporo czasu)!! Moze zle mnie postrzeagacie... nie jestem jakims tam domoroslym rzeznikiem z nozem zamiast madgarstka!! jako nastolatek trenowalem szermierke klasyczna oraz wschodnia (teakwondo). Musze znac sie na anatomii, zeby wiedziec w co nie uderzac, zeby nie zabic!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podpowiedzcie jak uczyć się kickboxingu

Następny temat

Ulica

WHEY premium