SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup i masa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Witam !
Planuje zakupić długi gryf + 2 talerze 10 kg ( mam jeszcze 2 x 4kg hantle).
I moje pytanie, czy z odpowiednia dieta na mase, te ciężary były by odpowiednie zeby zwiekszyc ramiona ?
Może troche niedokładnie pisze, ale zmeczony jestem :d
Pzdr ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Tylko ramiona chcesz cwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Nie, no barki, plecy, ale pytanie mam głównie o to czy wzrost ramion nastąpi hah :d
Ogólnie chcialbym to polaczyc tak, ze w 1 dzien ta sztanga + ewentualnie ciezarki, w inny pompki + sztanga, i w jeszcze inny sam drazek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
To troche zle chcesz zrobic. Zamiast sztangi kupc sztangielki i obciazenia do oporu. Bo troche mlo bedzie te 20 i bez mozliwosci regulacji ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
A jakie powinno być obiążenie duże ?
Ahaa i dodam ze mam 174 i coś. ok 60 kg wagi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
No na pewno przy przysiadzie i Martwym ciagu o wiele wieksze niz 20 kg.. Wiec duzo tym nie zdzialasz. A zreszta jak chcesz cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Jak jak ??
To czyli co te 20 kg to za mało.. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Te, ziomek. Urwales sie z choinki? Rozpisz swoj trening, moze to cos pomoze.
Zeby ramiona zwiekszyc to moze i wsytarczy. Ale na plecy, nogi pewnie nie starczy, albo starczy na krotko.
Na poczaatek moze starczyc, jak nie bedziesz robil najwazniejszych cwiczen- tj/ przysiadow i mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Przysiadów i tak za bardzo nie moge bo problem z kolanami na razie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Jak nie cwiczyles wczesniej to starczy 20kg ale jak wspomnial kootek92 na krótko. No i mozliwosc regulacji obciazenia by sie przydala. Mozesz sprobowac dokupic obciążenia, np po 1kg, 2,5kg.

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
po 5 kg, po 10 kg...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na nogi do sprawdzenia

Następny temat

Trening domowy ?

WHEY premium