SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ W TYM DZIALE:

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 674 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2465
Michal jak to osobny-post?

Bródzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Kirigiri masz maila

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiatam wszystkich zgromadzonych :) Pewnie duzo ludzi tutaj pyta o takie zeczy jak ja potrzebuje a mianowice potzrebuje jakiejs recepty na Sylwetke. Zaczalem cwiczyc tydzien temu ale nie mam zadnego charmonogramu cwiczen bo sie na tym nie znam wiec jak ktos mogl by mi pomuc to sie bede cieszyl. Awiec tak zgodznie z zaleceniami admina pokoju chcial bym wyrobic miesnie, toszke bym musial powiekszyc swoje rozmiary bo jestem stosunkowo maly i chudy mam 170 cm i niecale 60 kg.
Na silownie moge chodzic max 3 razy w tygodniu ( poniedzialek, sroda i czwartek). Nie chcem wygladac jak jakis "swiniak" tylko jak dobrze zbudowany "mlodzieniec" Aha pewnie musisz wiedziec ze max wypchne 60 kg ale to juz jest naprawde maxxx. Prosze o recepty. dziekuje ( aha mialem sobie kupic kreatyne oplaca sie czy nie??)

Bedzie ok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
https://www.sfd.pl/1/reklamy/atlas_cwiczen.jpg



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzilo mi o jakis zestaw cwiczen a nie odzywke a to i tak swoja droga :)

Bedzie ok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Ćwicze od miesiąca w dniach wtorek czwartek i piątek ze względu na szkołe, planuje tekże dodać sobotę. Ćwicze tak:
wt
klatka
-wyciskanie sztangi na płaskiej 4s 12 10 8 6
-wyciskanie na skośnej hantlami 4s 12 10 8 6
-rozpiętki na skośnej 3 s 12 10 8
biceps
-unoszenie ramion z hantlami 4s 12 10 8 6
- unoszenie ramion z krótkim gryfem ( ze względu na brak łamanego) 3s 12,10,8

Sroda:
triceps
-wyciskanie na płaskiej w wąskim chwycie 4s 12,10,8,6
-uginanie ramion na płaskiej 3s 12,10,8
-prostowanie ramion rownolegle do ciała w opadzie hantlem 3s 12,10,8
barki
-wyciskanie zza pleców 4s 12,10,8,6
-unoszenie ramion bokiem hantlami 4s 12,10,8,6
-unoszenie sztangi wzdłuż ciała do brody 4s 12,10,8,6
Piątek
nogi
-łydki 4s 12,10,8,6
-przysiady ze sztangą 4s 12,10,8,6

To tyle prosiłbym o skomentowanie i doradzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2665
Tak sobie siedzę i przeglądam... i widzę,że strasznie Michail jest męczony. Naprawdę w wielu przypadkach wystarczy poczytać wcześniejsze posty... jest w nich baaarddddzzzzoooo dużo informacji. Ja się dowiedziałem prawie wszystkiego co chciałem,bez zadawania pytań. I chwała takim ludziom jak Michail że chcą pomagać początkującym (i nie tylko). Gdyby nie SFD to nie miał bym bladego pojęcia o ćwiczeniu, a każdego kto chodzi na siłownię traktowałbym jak bezmózgowca.Ale tak nie jest. I chwała SFD. Pytań żadnych nie zadaję, jak będę potrzebował to zadam w dziale dla "zielonych" ... Pozdroofka dla wszystkich ćwiczących, naprawdę warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki ale już mam swój własny trening, sorki że w ogóle wysłałem wypowiedz pozdrofka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie bardzo wazne <hmm>czy lepiej jest brac kteatyne w proszku czy w tabletkach ????chodzi mi o efekty po braniu??.Aha i co najlepiej brac z kreatyna???

Kazdy Dzien Moze Byc TYm Ostatnim a Ktory<hmm>Nierozwiklam Tej Zagadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
www.sfd.pl Dział "Suplementacja"

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy-Michaiła

Następny temat

10 sposobów na przyśpieszenie regeneracji

WHEY premium