SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ W TYM DZIALE:

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich.Moja ławka jest robiona na zamówienie, nic specjalnego ławka z regulacją wysokości oraz z ćwiczeniem na rozpiętki.Chciałbym jakiś dobry plan mam 178cmm 15 lat i waga 65 kg. na bicepsy juz dużo ćwicze (pompki, drążek, ekspander robota w tartaku) chcem wypracować mięśnie brzucha klatke barki. Mogą ćwiczyć codziennie prosze więc o jakiś dobry plan

I zasada karate dają brać biją uciekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Siergiej-poczytaj co pisze ppowyżej

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michail mam pytanko poniewaz mam dopiero 14 lat i planuje zaczac cwiczyc to jakie bys poecal mi cwiczenia,a jakich powinnem unikac .
z gory dzieki
POZDROWIENIA lewy88

trening czyni mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak z planem będe bardzo wdzięczny
Trening planuje wieczorami na początek nie chcę brać kreatyny nie wiem jeszcze jak wzrostem chcem być wysoki staram się ćwiczyć na siedząco

I zasada karate dają brać biją uciekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ech...nie mam sił...nie czytasz tego jednego zdania, które powtórzyłem już 2 razy-a chcesz cały plan...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
masz sie z tymi nowymi

Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry Michail

trening czyni mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 458
Najlepiej jak twoj kolega od razu wybierze sie do lekarza, jezeli glowa boli go bez przerwy od tygodnia to nie zapowiada sie to najlepiej.

Z poważaniem Underground Warrior.

Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jeśli bym chciał zareklamować swoją stronę, nie wklejając linku czy mogę napisać "zapraszam na moją stronę zobaczcie w profilu"?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy-Michaiła

Następny temat

10 sposobów na przyśpieszenie regeneracji

WHEY premium