SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAKWASOWY PROBLEM ?? Przetrenowanie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Witam szpecow mam male pytanko chodzi mi o zakwasy i bole potreningowe....
Cwicze od 2 lat i od tego czasu zawsze ale to zawsze mam takie zakwasy ze ruszac sie nie moge ....
Tzn przykladowo po zrobieniu klatki piersiowej mam zakwasy nawet do piatku ....
Mc , przysiady to samo ...
na dzien dzisiejszy stosuje animal NITRO + M-stak + podstawy
Diety nie mam jakiejsc scislj tzn nie mam wyliczonych ww,b,t
Ale te 5-6 pelno wartosciowych posilkow jest..
czy to jest przetrenowanie miesni czy to zla technika wykonywania cwiczen cwicze standardowym planem 12,10,8,6, 60% mozliwosci 4x w tygodniu
dzieki i zdrowia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Karol, ja myślę że powinienes trenować ze zmienną intensywnością[a racej stopniowo wzrastającą].

nawet tylko po to aby nauczyć sie trenować w ściśle określonych ramach.

to chyba jedyna sluszna rada ktora przchodzi mi do glowy mając te wszystkie dane, ktore podaleś.

jw. chyba napisąlem proponuje zresetować obciążenia na sam początek.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-10-17 20:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22984
Osobiście polecam węglowodany proste po każdym treningu, mi to pomogło. Możesz też spróbować zmiennej temperatury wody pod prysznicem(raz zimna, raz gorąca- i tak kilka razy podczas kąpieli). Dobrym sposobem jest też tygodniowa przerwa od siłowni. Radze użyć wyszukiwarki i znaleźć odpowiedni temat- kiedyś czytałem tutaj ładny art. o zakwasach.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Zakwasy to standard. Zwłaszcza przy splitach kiedy skupiasz się na osobnych grupach mięśniowych. Najgorsze są na tych większych jak klatka nogi plecy. U mnie zakwasy utrzymują się najdłużej na nogach ok 3 dni. Jeśli to są zakwasy to nie ma się czego bać oznacza to, że masz dobry trening albo za dużo ćwiczysz i się przetrenujesz. Dieta jednak by się przydała. Na pewno zredukuje to ból jeśli utrudnia normalne czynności.

Dobra rozgrzewka i rozciąganie przed i po ( Potreningowe rozciąganie ok 15 minut ) też pomoże.



Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2009-10-14 15:59:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Wlasnie panowie ale to jest doslownie BOL np. dzis tak sie fatalnie cuzje ze nie mam ochoty isc na kolejny trening mimo to zagryzam zeby i ide ....
WODA,ROZCIAGANIE,SOLARIUM,BASENY,MASAZE,SAUNA... itd..

wszystko wytestowalem efekt POMAGA ale procentowo to jakies 30% zmienialem aminokwasy i glutamine efekt lepsza regeneracja ale zbyt wolna ..

Ps. carbo jest chce zmienic na TORENTA/VITARGO

dzieki za szybka odpowiedz

Za 2 tyg zrobie tydzien przerwy i zaczne cwiczyc malymi ciezarami lub cwiczenia izolowane CO O TYM MYSLICIE?

Zmieniony przez - KAROL__ w dniu 2009-10-14 16:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
no 2lata to juz w miare wystarczajaco zeby sd zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jak wygląda twoj trening; opisz na przykladzie klatki

jesli trenujesz regularnie takich problemow w duzym stopniu byc nie powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Wyglada to tak :
plaska 4serie 12/10/8/6 -obciazenie max 120kg zaczynam od 85kg
maszyna skos +45 4x15 max 100kg
rozpietki 4x12 max 16kg

czasami dokladam na dogrzewke linki 4x20 lub -
ale staram sie cwiczyc tylko 3 cwiczeniami i niestety takie incydenty wychodza...

puzniej zaczynam TRICEPS....
Nie jest to jakos przeladowany zbytnio tren raczej standard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...szczerze mówiąc troszku mnie to dziwi- ja ostatnio stosowałem dropsety i tylko na początku, przy dprzejściu na wieksza intensywnośc zakwasy sie pojawiły na jednym chyba treningu- bo trening jest niezbyt rozbudowany

jesli częstotliwość jest standardowa rownież to proponowałbym ując ćwiczeń, obciązeń a w zamian za to zwiekszyc częstotliwośc trenowania każdej z grup- na 2x w tygodniu.

powiedz jeszcze czy to dotyczy tylko klatki, czy innych grup także- i w jakim stopniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
o tym akurat nawet nie myslalem .... Powiem ci ze z nogami,plecami,ramiona -ta sama bajeczka....
zauwazylem ze jak np. nie przyloze sie do tren to nie doskiwiera taki bol... wniosek moze zbyt ciezki tren obciazenie itd..... Co o tym myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
kwestia ile wytrzymasz bólu, jesli umiesz z nim zyc - dzwigaj dalej i zalej sie amino, jasli nie - spasuj troge, no ale NO PAIN NO GAIN

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
A jak u Ciebie z regeneracją samą w sobie?? Śpisz dostatecznie dużo 7/8godzin??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla fightera

Następny temat

Pomoc w dobraniu odrzywek , planu i diety

WHEY premium