SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbina HCL, którą wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 242
Witam, jestem aktualnie w końcowej fazie redukcji i chce dociąć na maksa resztki tłuszczu z pomocą Yohimbiny. Z jakiego źródła i jakiej firmy polecacie Yohe na końcową fazę? W tamtym roku przy redukcji korzystałem z Yohy z firmy Labolic, ale na tę chwilę nie jest dostępna na rynku, a nie chcę kupować z niesprawdzonego źródła.
Sporo pojawia mi się yohimbiny z firmy Haya Labs, ale doczytałem gdzieś, że produkty tej firmy powystawiane na Allegro są fejkiem i w ogóle nie działają.

Zastanawiałem się nad Yohą z tych firm:
1. Yohimbine HCL 7mg Nutrition Momo
2. DOUBLE JOHIMBINE DARK LABS (5mg hcl, 5mg alpha)

Korzystaliście z yohy którejś tych firm? Czy macie może jakąś sprawdzoną z innej firmy?
Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
widziałem, ze chlopaki stosuja suple tej firmy i nie narzekaja. w dziale przygotowania do zawodow chyba Krystian podjadał ich suple jak dobrze kojarze. Tak wiec mozna zaryzykowac i przetestowac czy dziala fajnie. Mozesz tez napisac do Krystiana i podpytac czy faktycznie stosowal ich suple
https://www.sfd.pl/Krystian_Romanowski__droga_do_MP_2020-t1078255-s445.html#post-20050369
Ja osobiscie nie mialem stycznosci. Ja polecam to co banan wyzej, caly czas trzyma poziom. Opcjonalnie Androchem jak znajdziesz gdzies na necie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Była pewna firma która miała bardzo dobrą johe, ale niestety teraz też mocno kręci wałki. Ja osobiście kilka razy zamawiałem johe w czystej postaci prochu, rozrabiałem w słoiczku z wodą i dawkowałem wedle potrzeb. Kosztowała tak naprawdę ułamek ceny a działanie było książkowe. Teraz ciężko jest coś doradzić, z tych allegrowych w tabsach firmy krzak to zawsze loteria.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Androchem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Haya labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 242
lodzianin1
Androchem

jaaaaa85
Haya labs


Mógłbym prosić o linki do strony, z której mogę kupić, tutaj lub na PW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
https://www.sfd.pl/Mocne_przedtreningówki,_spalacze,_stymulanty_DYSKUSJA-t1186189-s369.html#post-19891437

W powyższym temacie ciągle wałkujemy temat joszki, spalaczy, pre itd, możesz zerknąć i coś poczytać. Ja zajadam się haya labs i nie narzekam. Zjadłem już z 4-5 paczek w wersji 2.5mg i działa wzorowo. Z innych masz submission yoha ko też dobra Johimbina można z 09wodzeniem wrzucić. Dark labs z tego co kojarzę też ma dobre opinie więc powinieneś być zadowolony. Obecnie też na rynku śmiga wersja w płynie różnych firm robiących peptydy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76058 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754978
Ciężko mi stwierdzić która firma jak ja tę chwilę ma sprawdzony produkt. Zapewne kierując się opiniami osób z powyższego tematu można będzie określić tę najbardziej sprawdzoną. Osobiście ostatnimi czasy stosuję tylko z Pro Nutrition 10 miligramów i czuję jej działanie w postaci takich efektów ubocznych, jak: gęsią skórka, ciepło wewnątrz organizmu/chłód na zewnątrz, ciekniecie z nosa, podwyższony puls w trakcie wykonywania treningu. Nie każdy jednak odczuwa jej działanie w ten sposób. Warto jednak zaczynać z jak najmniejszej dawki.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dark Labs czy Wxn śmiało można wcinać :) , tak samo od siebie polecę Haya Labs. Z palmas to loteria była i jest , znajoma teraz kupiła i dosłownie zero działania :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
Dark Labs - bardzo dobra i pewna, tak samo Pro Nutrition
Androchem - zapewne też , ale to juz nie ten dział , no i linki odpadają ogolnie ,bo to łamanie regulaminu forum ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Pro NUTRITION też mogę polecic
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
A jaka na pierwszy raz ? 10 czy 5mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy i minerały - kiedy stosować?

Następny temat

Ankieta na temat wiedzy o suplementach i substancjach bioaktywnych.

WHEY premium