SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - czysta ciekawosc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 201
To zależy od uwarunkowań genetycznych...ale ja osobiscie to jeszcze sporo urosłem w ogólniaku...wszystko przed Toba..!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ja to znowu od 2 klasy gim czyli od 3 czy 4 lat nie rosne
wtedy miałem 183 teraz z 183-184 czyli prawie nic nie urosłem
w podstawówce byłem najwyzszy prawie a teraz jestem sredni, no moze troche powyzej sredniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
Wszystko zależy od tego jak szybko dojrzewasz i od genetyki(popatrz na rodziców, na dziadków). Ja np. miałem gdzies tyle co ty w twoim wieku tyle że paliłem juz szlugi ze 2 lata itd. nie było to mądre, doszłem do 177 i mówili mi, że już za dużo nie urosne przerosłem mame ponad 10cm ojca troche mniej, a tutaj kaprys, nie pale szlugów już ponad pół roku mierze sie a tutaj 182, mam 17 lat. Wszystko przed toba nie pal papierosów, dbaj o diete, pływaj, pij mleko Bedziesz Wielki

Zmieniony przez - fatboyslim w dniu 2005-08-09 15:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
ja mam 169 i nie narzekam, małe jest piekne.W moim przypadku sprawa genetyki(rodzice też niscy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Kurde z tymi szlugami to jest mega dziwna sprawa Mój kumpel pali jakos od 6 podst. i jest wyzszy odemnie ( ja mam 188cm) a fajek nie pale

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 83
fajny temacik, powiedzcie mi jeszcze jak czujecie sie ze swoim wzrostem? ja mam 185 i czuje sie mega wysoki, slabo? :) ale to pewnie przez to ze waze 65 kg ;/

break bez dancu nie ma sensu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
ja mam 168 i czuje sie mega*****owo zle to chyba zrozumiale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
Mam 181 i juz chyba wiecej nie urosne. Czasami dostrzegam swoj wzrost w miejskiej komunikacji. Wsrod kolegow jestem sredniaczek. Moj wymarzony wzrost to 185-187 cm. Czy ktos z was majac 17 lat rosl jeszcze? Od roku stoje w miejscu. Nie mam powodow by sie martwic, ale jak to mowia apetyt rosnie w miare jedzenia Kiedys w podstawowce bylem starsznie niski. Zaczely sie nocne bole nog - czasami wylem z bolu...do tej pory mam rozstepy na kolanach - prawie ich nie widac:) W pare miesiecy stalem sie jednym z wyzszych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1248
ja czuję się niski, chciałbym mieć ze 200cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
jedz duzo kurczakow. sa faszerowane roznymi antybiotykami i innymi paskudztwami przyspieszajacymi wzrost. ja jadlem i teraz mam 190
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

aeroby vs. achilles

WHEY premium