SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - czysta ciekawosc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9050
Witam, ostatnio gnebi mnie takie pytanie :) mam 15lat i 168cm wzrostu i chcialem zapytaj z czystej ciekawosci czy ktos kto w moim wieku mial 168 ma teraz 180 cm lub wiecej? I jezeli tak to chcialbym wiedziec czy robil cos szczegolnego zeby rosnac czy to tak sobie przyszlo wkoncu :) jestem tego naprawde ciekaw. Prosze o wyrozumialosc i odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
w wieku 15 czy 14 lat mialem ponad 180 cm wzrostu, teraz (nie cale 16 l) i 186 cm

Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2005-08-19 22:08:09

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2280
W pewnych okresach przybywało mi po 10 cm rocznie, czsami dużo mniej, różnie to bywa. Najbardziej śmignąłem w liceum - 16, 17 lat. teraz mam 21 lat i 188,5 cm wzrostu i tak od 2 lat nic nie przybywa, więc tak już chyba zostanie
Pewnie jeszcze wszystko przed tobą.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1248
jak Cie to tak bardzo interesi, to miałem wtedy około 170cm, czyli byłem relatywnie niski
kolegę, który wtedy miał 186cm wzrostu przerosłem w ogólniaku
aktualnie mam 192, wcześniej nie robiłem nic, żeby urosnąć, oprócz jednej rzeczy - NIE PALIŁEM FAJEK, i Tobie też radze nie palić, do tego dodaj dużo snu, białka, witamin, czyli dobrą dietę, a jak chcesz znać swój potencjalny wzrost, popatrz na swoich rodziców, cudów nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1248


acha, ja np do dnia dzisiejszego przerosłem swojego tatę o 8cm...
jeszcze wszystko przed Tobą, na pewno urośniesz... tylko nie pal papierosów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
na wzrost nic nie poradzisz wszystko od genów zley staraj się jedynie odżywiać zdrowo uważaj aby nie brakowało witmain i mineralów
nie cwicz z duzymy cięzarami, więcej nic nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
Jeszcze wszystko przed toba. Jeden kolega, xywka "maly", ktora mu zostala do dzis, bo do 8 podstawowki mial ledwo 170 (jak nie mniej ) w pierwszej lo podrosl 20cm, teraz ma chyba ze 195. A drugi przyklad, to moj brat, tyle ze on mial troche ponad 160, do tego chude chucherko, no a teraz nie dosc ze brys, to jeszcze 184.

Nie wiem jak sie ma to do wzrostu, ale tak czy siak nie pal fajek

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zdrowo sie odżywiac nieprzemęczac stawó no i genetyka hyba ze w zanadzu hgh

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Jak bedziesz mial szczescie to moze dojdziesz do 180

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
w wieku 15 lat to ja miałem nie całe 170 cm a wwieku 19 lat miałem już 194 cm i się zatrzymałem. Gdy miałem 17 lat zacząłem palić papierosy a i tak "biegłem w góre" to sprawa genetyki i choć byś chciał to nic tego nie zmieni. Albo urośniesz albo nie Pozdro!!!

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2764
Napewno jeszcze urosniesz, ja jak miałem 15 lat miałem ok. 173cm, dzis mam 17 lat i mam 183... Myśle że do 180cm podciągniesz

"Oko za oko sog za sog, zamuliłeś się, bo popelniles błąd,
to nie pisane prawo, uliczny sąd"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
ja bylem najnizszy w klasie w gimnazjum.....


...a wyszedlem z gimnazjum prawie najwyzszy z klasy tyko jeden taki grubas spaśluch był wyzszy no ale on to byl kawał świni bo ważył ponad 100kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

aeroby vs. achilles

WHEY premium