SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymałość sztangi

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ja mam gryf 180cm od znajomego slusarza i juz wytrzymal 240 kg w Martwym ciagu...

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja właśnie dziś dostałem - jakiś czas na tym potrenuję, ale chyba zacznę już zbierać obciążenia olimpijskie, a na sam koniec gryf. Musiałem cały uchwyt okleić taśmą, bo tak zdziera skórę z dłoni - cóż, póki co musi mi wystarczyć.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
U MNIE NA SIŁCE JEST ZWYKŁY GRYF Z REALU ZA 100ZŁ CHYBA FIRMY AKTIVITY. MA 180CM I 28mm GRUBOŚCI WYTRZYMAŁ JUŻ 270KG ROBIONE W MARTWYM CIĄGU. KUMPLE MÓWILI ŻE JUŻ STRZELI PRZY 230 A TU CIĄGLE DOKLADAM I SIĘ TRZYMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Arturl1986 pocieszyłeś mnie bardzo bo myślałem, że niedługo będę musiał zacząć zbierać na olimpijke. Ale do 270kg w MC to mi jeszcze daleko.... może na następną gwiazdkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
apropo
mozna zostawiac sztange z ciezarem na stojakach jak sie nie cwiczy-tzn po treningu, czy zawsze zdejmowac?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ja od 3 lat zostawiam i nic sie nie dzieje

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
O właśńie trafne pytanie ja też sie zawsze zastanawiam czy zdjąć, przewarznie
zdejmuje i zostawiam kółka po 10kg na strone co by sie sztanga niemęczyła ale zauważyłem jak ostatnio nałożyłem 140kg że to sie jednak mocno wygina bo podpory w ławce wąskie to wole ściągać dla świetego spokoju chociaż sztanga jest zrobiona z materiału sprężystego to w sumie nic niepowinno sie z nią stać.

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6800
Wydaje mi się, że sztanga pozostawiona na stojaku z dość dużym obciążeniem powoli, powoli ale konsekwentnie się odkształca. Chodzi mi o ciężar, przy którym jest już zauważalnie lekko wygięta. Przy 60 kg raczej nic się nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
pekniecie podczas boju to mogloby sie zle skonczyc , ale mysle ze to przy naprawde duzych ciezarach , te stoparedziesiat kg to raczej kazdy gryf wytrzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 721
zalezy ile chcesz zostawiać-do 80-100kg mozesz zostawic (ja tak robie i nic jej sie nie stało)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI NEMIROFF WORLD CUP 2006

Następny temat

prosze o DOBRY TRENING na sile!!

WHEY premium