SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymałość sztangi

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Ja bym nie zostawial. Jak zostawisz to moze sie zdarzyc ze ktos inny bedzie chcial sprobowac zrobic przysiady i nie policzy ile jest na sztandze i moze sobie zrobic kuku albo cos porozwalac jak zrzuci z siebie sztange.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 721
nie popadajmy w skrajnosci :) pozatym u mnie tylko ja ze sprzetu kozystam nikt inny nie tyka wiec o kuku sie nie martwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Wiesz, kumpel kiedys zostawil na sztandze ok 150kg i wyszedl, pozniej jego brat chcial sprobowac i rozwalil stojaki, zgial sztange. Jemu naszczescie sie nic nie stalo.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
widzialem chyba ostatnio sztange z "1" w carrefurze one chyba sa puste w srodku?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
lepiej zdejmować moim zdaniem obciazenie ze sztangi jak sie nie cwiczy...
po co ma sie odksztalcac bez potrzeby

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Z tego co wiem to jeżeli gryf jest gwintowany i waży około 6kg to napewno jest pusty w środku i przy 60kg sie wygina. Chodzi mi oczywiście o gryf długości od 170cm. A co do marketowych gryfów to mam 180cm na zaciski który waży 9 kg i spokojnie trzyma 130kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
hehe 150 przecież kolega jojo twierdzi że gwintowane są puste w środku hehe dobra na poważnie gdzieś ty znalazł informacje że są gdzieś produkowane gryfy z rurki (puste) a nie z pełnego pręta hehe

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
ja nie mówi że wszystkie takie sa ale juz sie z tym spotkałem że miałem gryf gwintowany który ważył tylko 6 kg i gdy wsadziłem na niego 70kg to sie wygiął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2252
lepeij zdjac. po kilku latach uzytkowania gryfu nie wiem czy wczesniej kumpel zostawial na nim obciazenie w kazdy razie 2 tyg temy po łikendzie i zostawionym,i 125 kilogramami na gryfie wziol sie i wygiol i traz to mozna nim zrobic co najwyzej nogi albo martwy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI NEMIROFF WORLD CUP 2006

Następny temat

prosze o DOBRY TRENING na sile!!

WHEY premium