SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjście z redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1640
Cześć.

Za 5 tygodni wyjeżdżam na wakacje all inclusive. Nie chce się jakoś zbytnio oszczędzać tam i po prostu jeść to na co mam ochotę (bez liczenia, słdokie, alko itd).
Obecnie waga: 70,2kg (176cm) mam 2 000 kcal i 3h cardio tygodniowo. BF dość nisko ale bez efektu wow bo mała masa mięśniowa.
PYTANIE: Czy ciągnąć dalej redukcje bądź robić utrzymanie i przejść na reverse po wakacjach ("obżarstwie") czyli za 6 tygodni CZY zrobić ostani tydzień redukcji i od następnego tygodnia reverse. Z którą opcją moja sylwetka mniej straci na wyglądzie i dlaczego.

PS. Na reverse będe dodawał 100kcal (5% t 10% ww)

Bardzo proszę o pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Na wakacjach raczej nie będziesz robił redukcji . Musisz z dwa tygodnie przed wyjazdem zwiększać kalorie , bo jak wpadniesz na All to na drugi dzien będziesz wyglądał jak balonik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1640
Nie chce zwiększać o zbyt dużą ilość kalorii. Myślałem o 100 na tydzień. Czyli w ostatnim tygodniu przed wakacjami jadłbym 2400. Na wakacjach szacuje że jadłbym 3000/3500. No i jak by miała wyglądać kaloryka po takich wakacjach? Jechać dalej czy może jakiś tydzień wycinki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Skoro jak sam piszesz, masa mieśniowa jest niewielka, to dalsza redukcja moim zdaniem nie ma sesnu. Kardio masz bardzo dużo, kalorii mało, czyli dążysz do sylwetki skinny fat. Podnoszenie kcal o 100 to w mojej ocenie zdecydowanie bez sensu - bo to na granicy błędu pomiaru. Poza tym reverse to wcale nie jest jedynie słuszne rozwiązanie, ma swoje wady. Osobiście weszłabym na bilans zerowy już, wywaliła cardio i wdrożyła porządny trening siłowy. I za 5 tygodni cieszyłabym się wakacjami.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Nie jest to tak istotne. Jednak na pewno warto od razu wskoczyć na zerowy bilans kcal te 1-2tyg. wcześniej. Ważniejsze będzie dalsze dobranie celu. Wrzuć zdjęcie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1640
Moja zerówka z treningami to Będzie koło 3k kalorii. Skok tysiąca kalorii będzie dla mnie za duży. Ciężko było mi wypracować taki poziom tkanki tłuszczowej. Wystarczy trochę bez trzymania diety i szybko się zalewam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1640
Nie mogę wysłać kilka zdjęć w jednym poście

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Możesz śmiało budować masę mięśniową z takiego poziomu tkanki tłuszczowej. Zwiększ więc o 500kcal i obserwuj zmiany obwodów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Wracaj do swojego zera kalorycznego i rób przygotowania do wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1640
Okej dziękuje za podpowiedzi :)
A jak ma wyglądać kaloryka po wakacjach ? Bez zmian ?


Zmieniony przez - Freak2k w dniu 2017-09-05 23:59:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Ma wakacjach zapewne będziesz z duża nadwyżka kaloryczna wiec po wakacjach wskoczysz na zero i zdecydujesz co dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakiego jedzenia nie brać do szkoły, pracy? Czego unikać?

Następny temat

Posiłek po cardio

WHEY premium