SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjscie z redukcji na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
witam wszystkich chcialem sie weas doradzic z kwestia przejscia z redukcji na cykl masowy jak mam doklada kcal i ww stopniowo czy moze odrazu swoje zapotrzebowanie i obserwowac czy nie podkewa mnie tylko nie wiem z ilu ww startowac moja waga to okolo 85 kg a ponizej dieta jaka chcialem zaczac masowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
przykladowe posilki ww dalem troche nizej poziewaz chce zobaczyc czy nie bendzie mnie zalewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
przykladowe posilki ww dalem troche nizej poziewaz chce zobaczyc czy nie bendzie mnie zalewac




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
sorki natej jestem teraz




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Jaka jest twoja waga i na ilu kcal skończyłeś redukcje?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
Redukcję kończę na 2000 kcal i 150ww a wam a to około 85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
Diete na redukcji miałem ja pierwsze dla rzuty karne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Nie rozumiem twojego ostatniego posta.. co do diety to jeśli z tych 2000 kcal wbiłeś od razu na 3000 kcal to może Cię podlewać. Zrób lepiej Reverse diet i dodawaj stopniowo 100-150 kcal aż dojdziesz do swojego zapotrzebowania

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12131
ta jak dodawac ww
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fityny - zboża, owies, orzechy

Następny temat

Cokolwiek.Pomóżcie

WHEY premium