SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokolwiek.Pomóżcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Witam, od pewnego czasu czuje się nieswojo w swoim ciele, czuje, że przybyło mi trochę niepotrzebnych kg, macie jakiś sposób na jak najszybsze pozbycie się tego + jakaś dieta ? Bardzo mi na tym zależy, tylko bez biegania jakby się dało.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
nie ma "najszybszych". na zgubienie wagi jest deficyt kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
No to cokolwiek bo już nie wytrzymuje, przetrzepalem caly internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2956
musisz zaczac cwiczyc-to po pierwsze. po drugie-musisz obliczyc dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. i po trzecie odjac od tej liczby [zapotrzebowania kalorycznego] od 300do 500kalorii. nastepnie ulozyc sobie diete.

linki:
dzienne zapotrzebowanie kaloryczne- https://www.sfd.pl/-t276436.html

przygotowanie do pierwszej redukcji tluszczu - https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

zrzut swojej diety z po treningu - https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
ale tu przeciez nie ma zadnej filozofi. musisz miec deficyt kcal a na to sa 2 sposoby obciecie kcal z jedzenia i/albo dodanie aktywnosci fizycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Okej, dziekuje mua
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2956
a jesli ma tylko dwa posilki to z czego bedzie obcinal? nalezy ulozyc sobie diete i reszta moze pomoze w weryfikacji. dodam,ze tutaj sa diety wysokobialkowe-dla ludzi cwiczacych, dodatkowo bialko ma wlasciwosci odchudzajace, wiec jesli dieta bedzie rozlozona na powiedzmy piec posilkow to przyspieszy to metabolizm i z odpowiednim bilansem kalorycznym zacznie psalac tluszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2956
patiowsky-napisz ile wazysz, jaki masz procent zatluszczenia, ile masz lat i jak cwiczysz-tutaj jest obowiazkowa ankieta. sprawdz w tematach u gory-tych podczepionych

Zmieniony przez - mua123 w dniu 2014-07-08 01:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
nieprawda zadne 5 posiłków nie przyspiesza metabolizmu to jest mit. pozatym co ma ilosc posiłków do obicniania??? moze kazdy z tych jego poisłków na 2000 kcal nie pomysleales o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Co prawda mam 16 lat robię 100 brzuszków dziennie, zacząłem może od 2 dni i jestem kompletnie zielony, chce tylko schudnąć a ważę jakoś ponad 74-76 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
brzuszki nic nie maja do chudniecia. jaki masz wzrost
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyjscie z redukcji na mase

Następny temat

Redukcja(Pierwsza)

WHEY premium